New SUV

2.0 16V 139Km 95R Fiat Lancia Gdzie Jest Zlacze Diagnostyczne

2.0 16V 139Km 95R Fiat Lancia Gdzie Jest Zlacze Diagnostyczne. A ja bylem przyzwyczajony do willema gdzie jest bufor i na nim zawsze sa przeprowadzane. Interfejs do omega b 2.0 16v.

Gdzie Się Znajduje Gniazdo Obd, Jak Kasować Błędy? Skanery, Czytniki I Aplikacje
Gdzie Się Znajduje Gniazdo Obd, Jak Kasować Błędy? Skanery, Czytniki I Aplikacje from www.wyborkierowcow.pl

Latem też tak było ale jakoś mnie to nie. Witam poszukuje schematu interfejsu do nanoplexa. Mam tego peugeota 806 i znowusz zakładam temat z racji tego że mało jest o nim i ogólnie o eurovanie koncernu psa/fiat/lancia w sieci.

Latem Też Tak Było Ale Jakoś Mnie To Nie.

Mam tego peugeota 806 i znowusz zakładam temat z racji tego że mało jest o nim i ogólnie o eurovanie koncernu psa/fiat/lancia w sieci. Renault laguna 2,0 16v,95r rxe 139km. Witam, problem dotyczy samochodu renault espace iii z 1998 r z silnikiem 2.0 16 v.

Mikrokontrolery 12 Lut 2006 22.

Kliknij i przenieś się w świat samochodów, motocykli, ciężarówek, autobusów i samochodów dostawczych z częściami i akcesoriami do nich. Witam,miesiąc temu kopiłem renault laguna 2,0 16v 95r.rxe 139km.niestety wymagała remontu skrzyni biegów.kupiłem skrzynie,mechanik ja wymienił ale podczas wymiany odłączył akumulator na kilka dni.po zamontowaniu skrzyni podpina akumulator i co?nie działa centralny zamek ani nie odpali auta. Witam poszukuje schematu interfejsu do nanoplexa.

Witam Prosze O Podesłanie Schematu Interfejsu Diagnostycznego.

Interfejs do omega b 2.0 16v. Wiem ze mozna tam podłaczyc fiat lancia tester ale to zbyt drogie. Samochód jest wyposażony w automatyczną skrzynie biegów ad4 i instalacje lpg (co chyba jednak nie ma znaczenia).

W Peugeocie Na Rozgrzanym Silniku Mam Około 900 Obr/Min Co Uważam Teraz Za Obroty Zbyt Duże.

A ja bylem przyzwyczajony do willema gdzie jest bufor i na nim zawsze sa przeprowadzane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *