New SUV

Adaptacja Przepustnicy Citroen 1.4

Adaptacja Przepustnicy Citroen 1.4. Witam, mam taki mały problem. Wrzesień 12, 2013, 23:40:46 ».

1636.76 KORPUS PRZEPUSTNICY CITROEN JUMPER,BOXER 3.0HD
1636.76 KORPUS PRZEPUSTNICY CITROEN JUMPER,BOXER 3.0HD from frauto.pl

Na razie próbowałem z wersją 1,5 i 1,7 spolszczoną i nie i na obydwu jest to samo. Next to usb serial port — you'll see a number. Zgodnie z podpowiedziami kolegów wyżej, adaptacja przepustnicy przeprowadziła sie najprawdopodobniej sama, samochód odpala i chodzi równo na zimnym na około 500 potem wzrasta i pracuje tak na około 750 obrotów.

Znowu Kilka Km, W Sumie Około 30Km, Znowu.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wrzesień 12, 2013, 23:40:46 ». Adaptacja przepustnicy nic nie pomogła.

Filtr Wymieniany 4 Miesiace Temu A Poprzedni Byl Czysciutki.

Jako, że temat tyczy się adaptacji przepustnicy, na marginesie chciałbym spytać forumowiczów. Po kilku telefonach do znajomych padło na brudną przepustnicę. Wszystko opisane jak w filmie wyżej 😉

Po Całej Operacji Jeździłem Kilka Km, Zatrzymanie Silnika, Po Ok.

Chevrolet team poland strona główna lacetti / nubira (j200; Witam, mam taki mały problem. In the lineup, i replaced citroën xsara.

Na Razie Próbowałem Z Wersją 1,5 I 1,7 Spolszczoną I Nie I Na Obydwu Jest To Samo.

Klikam w okno i otwiera mi się stronka, na której opisane są chyba ze. Czyszczenie przepustnicy citroen c5, astra f 1.4 16v czyszczenie przepustnicy, po czyszczeniu agr samochud niechce odpa, czyszczenie przepustnicy opel zafira b, adaptacja przepustnicy 1.4 xep, opel vectra b czyszczenie przepustnicy, czyszczenie przepustnicy vectra c, po wymianie przepustnicy opel astra, vectra c 1.8 czszczenie przepustnicy. Wszystko gładko poszło, przepustnica wyczyszczona, było sporo sadzy.

Błędy Jakie Siedziały To :

Zrobię może jakiegoś screena jaki błąd wywala przy próbie łączenia z silnikiem. Dzwoniłem do chłopaków co instalowali to przez tel. Control panel » system » hardware tab » device manager expand other devices or ports (com & lpt).whichever contains usb serial port.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *