New SUV

Adapter Sterowania Kierownicy Citroen C5 2009R Alegro

Adapter Sterowania Kierownicy Citroen C5 2009R Alegro. Czy ktoś już miał podobne problemy, proszę o. Zachowuje funkcje sterowania nowym, niefabrycznym radiem z fabrycznego pilota przy kierownicy.

CITROEN C5 III 2009rok 2.0HDi 140KM EXCLUSIVE FULL
CITROEN C5 III 2009rok 2.0HDi 140KM EXCLUSIVE FULL from archiwum.allegro.pl

Adapter sterowania nowym radiem przyciskami przy kierownicy. Do nowego radia jaki adapter potrzebuje aby nadal było możliwe sterowanie z manetki kolo kierownicy oraz wyświetlane były. Wszystkie funkcje radia działają sterowanie w.

Mam Problem Z Clarionem W Mk1.

Zachowuje funkcje sterowania nowym, niefabrycznym radiem z fabrycznego pilota przy kierownicy. [mk ii] radio niefabryczne zamiast rd4. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Alpine, Blaupunkt, Blow, Caliber, Clarion, Gms, Jvc,.

( citroen c5 ) adapter kontroli radia c5 mk3 dzięki panownie zakładając ten temat myślałem, że taki adapter będzie kosztował około 50zł, wtedy porządnie zastanowiłbym się nad dokupieniem jakiegoś fajnego radyjka (dopasowanego kolorystycznie) z usb i przesyłaniem muzy przez bt. Tutaj koles pisze, ze zamontowal cos takiego w 407 i za pomoca can interface mamy na radyjku fukcje strzalek ok i esc oraz sterowanie przy kierownicy. Hej, miałem w mojej xsarze ii stare radio na kasety oryginalne sterowane przy kierownicy.

Czasami Nie Działa Sterowanie Z Pilota W Kierownicy, A Po Wyjęciu Kluczyka Ze Stacyjki Radio Nie Wyłącza Się.

Interfejs do sterowania z kierownicy autoleads controlpro 2 pozwala utrzymać funcje sterowania radiem samochodowym za pomocą przycisków przy kierownicy. Kupiłem podobne ale na cd i po podłączeniu efekt jest taki że muzyka obojętnie czy z radia czy z cd przerywa co parę sekund na ułamek sekundy i później dalej gra. 15,27 zł x 15 rat raty zero.

Czy Ktoś Już Miał Podobne Problemy, Proszę O.

Adapter sterowania nowym radiem przyciskami przy kierownicy. Adaptery da się połączyć ze wszystkimi modelami radyjek, które posiadają wejście na sterowanie z kierownicy, takie złącza posiada około 99% modeli dostępnych na rynku, m. Interfejs adapter sterowania sterowanie z kierownicy citroen c2 c3 c4 c5 c8 ds3 ctsct004.2

Citroen C5 Clarion Mk1 Radio Blokuje Się.

Moduł firmy connects ctsct003.2 który tu oferujemy, pozwoli zachować możliwość sterowania dokładanym radiem oem z kierownicy twojego citroena. Connects2 ctsct003 | adapter do sterowania z kierownicy; W takim wypadku powinno podejsc do c5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *