New SUV

Aktywny Asystent Układu Hamulcowego Mercedes

Aktywny Asystent Układu Hamulcowego Mercedes. W następujących sytuacjach aktywny asystent układu hamulcowego z funkcją pokonywania skrzyżowań może nie działać, bądź działanie może być ograniczone: W przestronnym i praktycznym wnętrzu vito jest ona niezwykle przyjemna.

Stefan Radzi Collision Prevension Assist (Aktywny
Stefan Radzi Collision Prevension Assist (Aktywny from www.youtube.com

Aktywny asystent odległości distronic, aktywny asystent układu hamulcowego, asystent rozpoznawania znaków. Włączanie lub wyłączanie funkcji attention assist Prezentacja systemu autonomicznego hamowania na przekładzie klasy e.

Priorytetem Marki Mercedes Jest Przede Wszystkim Bezpieczeństwo Użytkownika Pojazdu, Dlatego Też Glc43 Dostępne Do Wynajmu W Naszej Wypożyczalni Posiada Wiele Systemów Ułatwiających Użytkowanie Pojazdu, Między Innymi:

Zderzaki i listwy ochronne w kolorze nadwozia. System rozpoznaje poprzedzające pojazdy i stojące przeszkody (np. Przygotowanie do monitorowania funkcjami pojazdu.

Jazda W Kolumnie Samochodów (Niekoniecznie W Korku) Często Bywa Niezwykle Monotonna.

Niezwłocznie udać się do fachowego serwisu. Selenite gray shape (297u) rok produkcji 2017 pierwsza rejestracja 24.03.2017 vin:. W przypadku śniegu, deszczu, mgły, intensywnej mżawki, oślepienia, bezpośredniego promieniowania słonecznego lub bardzo zmiennych warunków oświetlenia.

Prezentacja Systemu Autonomicznego Hamowania Na Przekładzie Klasy E.

W następujących sytuacjach aktywny asystent układu hamulcowego z funkcją pokonywania skrzyżowań może nie działać, bądź działanie może być ograniczone: Układu esp®, aktywnego asystenta układu hamulcowego lub aktywnego asystenta kąta martwego. Sokołowska 61 (10km od warszawy) tel:

Dalsze Informacje Na Temat Aktywnego Asystenta Układu Hamulcowego.

Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach. Vy9 tapicerka skórzana nappa beż jedwabisty. System zwraca uwagę kierowcy na niebezpieczeństwo kolizji, a w razie potrzeby autonomicznie hamuje.

Gdy Aktywny Asystent Hamowania Jest Wyłączony, W Grafice Systemów Na Wyświetlaczu Wielofunkcyjnym Pojawia Się Symbol.

Oprócz funkcji ostrzegania o odległości i kolizji zapewnia także adekwatne do sytuacji wspomaganie hamulców w przypadku niewystarczającego hamowania przez kierowcę. W przestronnym i praktycznym wnętrzu vito jest ona niezwykle przyjemna. Koniec korka drogowego), a także pieszych i rowerzystów poruszających się prostopadle do pojazdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *