New SUV

Automat Renault Modus Zbiornik Oleju

Automat Renault Modus Zbiornik Oleju

Automat Renault Modus Zbiornik Oleju. Sterownik, przekładnia automatyczna do renault modus / grand modus kup przez internet i oszczędzaj. Miska olejowa, automatyczna skrzynia biegów, uszczelka, miska olejowa automatycznej skrzyni biegów, chłodnica oleju skrzyni biegów, sterowanie.

Automat Renault Modus Zbiornik Oleju
Renault Modus, 1.6, Automatic, 37,000 miles in Southside from www.gumtree.com

Z robota na 99% nie ponieważ w zbiorniku jest olej na full od 2 miesięcy. Na stronie autosotua są podane standardowe pojemności zbiorników paliwa. Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2004 renault modus 1.6i 16v (112 hp) automatic?

Nasze Instrukcje Krok Po Kroku Pomogą Ci Przeprowadzić Każdą Naprawę Lub Wymienić Dowolną Część W Samochodzie.

Renault od lat świetnie poczyna. Wymiana po 15000 km/ 6 mies. Pytanie czy skrzynia która tam siedzi to klasyczny automat (przekładnia hydrokinetyczna) czy jakiś wymysł w stylu półautomat jak to kiedyś do twingo pakowali albo inne ustrojstwo jak bezstopniówka ??

To Błąd, Gdyż Bliźniak Nissana Note Jest Praktycznym I Trwałym Samochodem.

Silnik 1.5 dci występuje w samochodach marki renault, nissan, dacia.w zależności od modelu posiadają moc 65km,70km,75km,80km,85km,86km,90km,100km,105km,106km,110km.pierwsze nowoczesne silniki 1.5 dci pojawiły się 2001r o mocy 65km nie posiadały intercoolera przez. Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2008 renault grand modus (phase ii, 2008) 1.6. Ważne, abyś wiedział, że poszczególne grupy i podgrupy różnią sie od siebie:

Sterownik, Przekładnia Automatyczna Do Renault Modus / Grand Modus Kup Przez Internet I Oszczędzaj.

Doporučené oleje pro vozy renault čím mazat. Olej ścieka z górnej części skrzyni od przodu auta. 1 jest korkiem spustowym do wylewania a korek numer 2 jest korkiem do nalewania oleju.

Tyle To W Skrzynie Wchodzi, Niepamietam Ile Leje Sie Dla Robota Ale Cos W Granicach 1.5, Olej Elfa Ale Nie Pamietam Nazwy I Numerka, Napewno Nazywane Jest To Liquid Bo Pracuje W Wysokim Cisnieniu, Kiedys Zaplacilem Za Butelke (Chyba 2 Litry) 25F Czyli Okolice 130 Zl Ale Aso.

Standardowa pojemność zbiornika paliwa renault modus. Widziałem ostatnio modusa z 2005 w dobrych pieniądzach (1.6 16v) i automacie. Miska olejowa, automatyczna skrzynia biegów, uszczelka, miska olejowa automatycznej skrzyni biegów, chłodnica oleju skrzyni biegów, sterowanie.

Jaka Jest Długość Pojazdu, 2008 Renault Modus Hatchback ?

【top oferta】⚡️ dostępne marki zestaw części, wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów do renault modus online wygodnie i korzystniej, niż detalicznie porównaj nasze ceny z innymi i otrzymaj korzyść Mam modusa na benzynę 1.2 16v jutro chcę wymienić olej w skrzyni biegów oleju wchodzi do niej 2.8l typ oleju 75w80.ściągnąłem zdjęcia z internetu z ów skrzynią proszę mi powiedzieć czy dobrze rozumuje korek nr. Z robota na 99% nie ponieważ w zbiorniku jest olej na full od 2 miesięcy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *