New SUV

Bezpieczniki Od Centralnego Zamka Citroen Xara

Bezpieczniki Od Centralnego Zamka Citroen Xara. Bagażnik podłączyłem i działa, ale drzwi w sumie nie próbowałem jeszcze, a nie chce metodą prób i błędów, żeby. Ostatnio po rozładowaniu akumulatora zauważyłem w samochodzie że mam problem z pilotem centralnego zamka.

Xsara Picasso nowa centralka centralnego zamka elektroda.pl
Xsara Picasso nowa centralka centralnego zamka elektroda.pl from www.elektroda.pl

15 czerwiec 2012, 22:08 citroen xsara centralny zamek. Tematy o opis bezpieczników xsara, opis bezpieczników xsara i '99 wersja seduction, bezpieczniki xsara picasso 2.0hdi 2000r, potrzebuje opisu bezpieczników citroen xsara 2 z 2003r, opis bezpieczników do citroena xsary break 1.9 td 1998 r kombi. Centralny zamek i alarm przestały reagować na pilota.

Bagażnik Podłączyłem I Działa, Ale Drzwi W Sumie Nie Próbowałem Jeszcze, A Nie Chce Metodą Prób I Błędów, Żeby.

Kupiłem ten samochód już bez czynnego alarmu (dostałem tylko kluczyki bez pilotów) i chciałbym niedługo dokupić piloty tak żeby można było zamykać i. Mam problem z pilotem do centralnego zamka.posiadam citroena xsarę 99rok 1,9 td mam kluczyk łamany z pilotem do centralnego zamka, problem jest z tym ze ow pilot przestał działać, a raczej po prostu nie otwiera zamka w drzwiach.bylem u specjalisty stwierdził ze to prosta sprawa, rozebrał. Musisz wyczaić z którego zamka nie dochodzi do bsi potwierdzenie zamknięcia (nie masuje styk).

Witam, Posiadam Samochód Citroen Xsara Ii 2002R.

Tematy o opis bezpieczników xsara, opis bezpieczników xsara i '99 wersja seduction, bezpieczniki xsara picasso 2.0hdi 2000r, potrzebuje opisu bezpieczników citroen xsara 2 z 2003r, opis bezpieczników do citroena xsary break 1.9 td 1998 r kombi. Co może być przyczyną i jak można usprawnić pracę centralnego zamka? Ponieważ ta warsja centralnego zamka miała piloty na podczerwień nowsze są radiowe.

Centralka Alarmowa Musiała Sie Wyzerować Po Mam Przywrócone Ustawienia Fabryczne Np Pin 1111.

Jeszcze raz proszę o pomoc w znalezieniu tego modułu. Jestem elektrykiem i dalej sobie poradzę. Tematy o citroen xsara bezpieczniki, citroen xsara picasso 2001r.

Szukałem Pod Kierownicą Obok Bezpieczników Ale Nic Tam Nie Widać A Obok Lusterka Nie Sprawdzałem Ale Wydaje Mi Się Że Tam Jest Tylko Sensor Podczerwieni.

Każdy zamek ma wewnątrz styk , którym potwierdza zamknięcie drzwi. Centralny zamek zamyka drzwi i aktywuje się alarm. Raczej ci to nie pomoże bo jest to od 1,9d do 2.0 hdi nie posiadam danych, ale sprawdzić można.

Ostatnio Po Rozładowaniu Akumulatora Zauważyłem W Samochodzie Że Mam Problem Z Pilotem Centralnego Zamka.

Centralny zostaw na razie, problem 'siedzi' gdzieś w zamku drzwi/bagażnika. Centralny zamek citroen c2 c3 zx ax bx xsara saxo. 11,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *