New SUV

Błąd Płyn Do Dpf Citroen

Błąd Płyn Do Dpf Citroen

Błąd Płyn Do Dpf Citroen. Filtr cząstek stałych w citroen berlingo 1.6 hdi 115 km przetwarza, podobnie jak ma to miejsce w zwykłym katalizatorze, szkodliwe gazy spalinowe. Odłącz przewód zbiornika fap od przewodu do zbiornika paliwa (złącze) i podłącz załączony przewód (najdłuższy).

Błąd Płyn Do Dpf Citroen
PŁYN FAP DPF WOREK NERKA EOLYS CITROEN C4 BERLINGO PARTNER from sprzedajemy.pl

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Jednak samo napełnienie zbiorniczka płynem to nie wszystko. Cześć.dzisiaj znowu bardzo krótko o dpf/fap.

Rodzaj I Ilość Płynu, A Także Dystans Między Wymianami Znajdziesz W Instrukcji Obsługi Samochodu.

Do tego już potrzebujemy pomocy mechanika dysponującego fabrycznym oprogramowaniem. Eolys powerflex płyn fap dpf 9678101680 c4 picasso. Płyn do filtrów cząstek stałych typu eolys (wersja francuska, dpx 42, opak 4,5l pojazdy do 03.11.02;

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Dziwne, że psa nie zaleca mieszania płynów, a ten specyfik zastępuje wszystkie możliwe i można go wlewać do każdego diesla z dpf/fap. Filtr wymaga uzupełnienia płynu wówczas, gdy na desce rozdzielczej zapali się informacja w postaci kontrolki service i błąd “particle filter additive level too low”. Jeśli masz mokry filtr cząstek stałych fap, dbaj o uzupełnianie poziomu płynu.

Uzupełnij Poziom Dodatku, Zatankuj On (Przynajmniej 20L) I Błąd Powinien Zniknąć.

Niestety, nawet przy małych przebiegach (szczególnie w samochodach używanych głównie do jazdy w mieście gdyż nie ma on warunków aby się poprawnie wypalić) filtr cząstek stałych zwany też w skrócie fap potrafi się zapchać a gdy to nastąpi procedura. Niekiedy dostęp do zbiornika jest utrudniony, może wymagać demontażu osłony baku paliwa (np. To jest meldunek, że zaczyna brakować płynu eolys, niektórzy znawcy peugeotów nazywają to pomyłkowo adblue®.

Odłącz Przewód Zbiornika Fap Od Przewodu Do Zbiornika Paliwa (Złącze) I Podłącz Załączony Przewód (Najdłuższy).

Uzupełniamy zbiornik systemu domieszkowania diesla.reszta w materiale.miłego oglądania. Czy znasz cenę w aso, czy nie znasz ale i tak nie chcesz tam podjechać i zakupić sprawdzony produkt? Filtr cząstek stałych fap w citroen berlingo 1.6 hdi 115 km jest w stanie narobić nam bardzo wiele problemów.

Fabrycznie Nowy Płyn Do Dpf Fap W Worku.

Za uzupełnienie płynu w ilości 2,5l do zbiorniczka(nie do woreczka)i wykasowaniu błedów zapłaciłem 400zl w warsztacie nieautoryzowanym ale zajmującym się wtryskami i fap/dpf. Jeśli chodzi o błąd to powinien to powinien sygnalizować zbyt niski poziom dodatku. „dolewkę” lub wymianę woreczka możesz zrobić samemu, ale potem trzeba powiadomić o tym sterownik, dlatego najlepiej udać się do warsztatu który rozumie psa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *