New SUV

Blokada Skrzyni Biegów Nissan Qashqai

Blokada Skrzyni Biegów Nissan Qashqai. Zajmujemy się projektowaniem mechanicznych zabezpieczeń samochodów przed kradzieżą dla marki nissan. Dostajesz od nas w 100% sprawną skrzynię biegów po kapitalnym remoncie i z roczną gwarancją.

SKRZYNIA BIEGÓW AUTOMAT QASHQAI 2.0 DCI 7432318620
SKRZYNIA BIEGÓW AUTOMAT QASHQAI 2.0 DCI 7432318620 from archiwum.allegro.pl

Co prawda był to stary passat z lat 90 i zamontowana była w nim blokada skrzyni biegów. Skrzynia biegów nissan qashqai i 1,6 dci. Nissan qashqai j10 blokada skrzyni biegów 6 biegów.

Lub Od 562 Pln /Mc Oblicz ».

Jest to największa zaleta tego modelu, ale nie jedyna. Nissan qashqai j10 blokada skrzyni biegów 6 biegów. 2012 242 000 km diesel suv.

Mały Przebieg Zapewnia Długą Bezproblemową Eksploatację !

Blokowane odbywa się w pozycji biegu wstecznego przy manualnych skrzyniach lub w pozycji parking przy automatach. Abs, cd, abs, centralny zamek, abs, cd, abs,. Nissan qashqai j10 blokada skrzyni biegów 6 biegów.

Zastanawiam Sie Nad Wymianą Oleju W Skrzyni Biegów.

Skrzynia biegów nissan qashqai i 1,6 dci. Części samochodowe » osobowe 159 zł. Z udokumentowanym do samego końca bardzo niskim przebiegiem 140tyśkm !.

Skrzynia Biegów Blokuje Się W Trybie Parkowania Z Powodu Wadliwych Złączy Czujnika.

Złodzieje bez problemu obeszli tą blokadę wrzucająć 3 bieg pod maską (pociągając jakieś cięgna czy coś. Oferowana przez nas skrzynia biegów, to rozwiązanie twoich problemów z uszkodzoną przekładnią w samochodzie. W niektórych modelach z biegiem czasu pompa sprzęgła traci swoją szczelność.

Zapytaj Sprzedającego O Możliwość Prezentacji Wideo.

Szybko i na 100% w dobrej cenie. Blokada skrzyni biegów jest bezawaryjnym systemem mechanicznym. Szukasz nissan qashqai, qashqai+2 skrzynie biegów i inne elementy, znajdziesz 48 części w tej kategorii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *