New SUV

Brak Funkcji Radia W Menu Citroen C5

Brak Funkcji Radia W Menu Citroen C5. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez. Dodam, że myślę, że brakuje z lewej strony kabla.

CITROEN C5 III PL Instrukcja C5 Kontrole
CITROEN C5 III PL Instrukcja C5 Kontrole from c5pl.blogspot.com

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Mam citroena c5 iii 2009r. Podobno wystarczy wgrać soft,ale jak szukałem to nigdzie nie ma do tego radia co u mnie jest.

Mam Citroena C5 2006R Z Radiem Blaupunkt Rd4 N1 00 Problem W Tym Ze W Radiu Nie Ma Dźwięku, Wszystkie Funkcje Można Poustawiać, Ale Brak Dżwi.

W tym celu należy podać numer vin samochodu do którego będzie zakładane radio. Z reguły na płycie czołowej radia jest logo producenta. Oferowane przez nas nośniki nawigacyne (płyty cd, płyty dvd, karty sd lub.

Radio Jakie Mam W Aucie To:

Istnieją jest tam tylko czarny złącze bez kabla, które jest puste, nie wiem czy tak. Radio wyślemy już zakodowane więc po otrzymaniu radia wystarczy je zamontować. Przy zakupie naszego radia istnieje możliwość zakodowania go do samochodu.

Przeszukałem Forum, Ale Niestety Albo Problem Nie Dotknął Wcześniej Innego Użytkownika, Albo Nie Do.

Czy to normalne że citroen c5 z 2009 roku idzie bezpośrednio z diagbox??? Citroen c5 2.0 hdi silnik 110 km (80 kw) model: Aktywacja/dezaktywacja funkcji użytkownicy przeglądający to forum:

Wyrażam Zgodę Na Używanie Przez Grupę Olx Sp.

Tak niestety jest, brak wyboru lexii, już w autach z 2008. I nie wiem jak zmienić w menu języka na polski. W ustawieniach komputera pokładowego, wszystkie języki są tylko polskiego nie ma.

Mam Citroena C5 Iii 2009R.

( citroen ) brak dźwięku w głośnikach po włączeniu radia. Za schowkiem jak to jest w citroenie c4 cactusie), z drugiej pod wyświetlacz. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *