New SUV

Brak Tylnego Przeciwmgielnych Toyota Avensis

Brak Tylnego Przeciwmgielnych Toyota Avensis. 1.wyłączniki sprawne, rozbierałem i sprawdzałem, 2.bezpieczniki nie wiem które są odpowiedzialne ale wszystkie ok, 3.żarówki również dobre, znalazłem jeszcze przekażnik o numerze 141951253b do halogenów, ale nie wiem jak go sprawdzić. Toyota avensis 2017 79 178 km benzyna sedan.

Toyota Avensis II T25 zamek drzwi lewy tył Pilzno
Toyota Avensis II T25 zamek drzwi lewy tył Pilzno from sprzedajemy.pl

1 właściciel, samochód garażowany, zakupny i serwisowany w 100% w aso toyota kraków romanowscy (pełna historia przeglądów, wymian opon do wglądu w. Others owner's manuals for this model: Toyota avensis typowe usterki i serwisowanie.

Toyota Avensis Sedan 1.8 147Km Automat Cvt Z Fabryczną Instalacją Lpg Landi Renzo.

Toyota avensis typowe usterki i serwisowanie. Nie działają żadne przeciwmgielne, nie ma kontrolki na zegarach od nich. W tym dziale nie prowadzimy dyskusji tematycznych.

Sprzedający Na Otomoto Od 2018.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Toyota avensis chlapacze tył idealne dedykowane. Oferty sprzedaży samochodów, części samochodowych, akcesoriów.

Toyota Avensis 2017 79 178 Km Benzyna Sedan.

Zakupiony używany włącznik świateł 3. Po włączeniu włącznika świateł przeciwmgielnych tylnych zapala się kontrolka na tablicy rozdzielczej lecz światła przeciwmgielne z tyłu nie. Zobacz 108 pytań kierowców oraz 169 porad mechaników na temat typowych usterek sa samochodu toyota avensis lub zadaj własne pytanie.

Sprzedający Na Otomoto Od 2009.

Witam problem przedniego zawieszenia przod auta skacze z lewej na prawa na nierownosciach i wypuklosciach.ustawilem geometrie. Motoryzacja » sprzęt car audio. Problem polega na tym iż po podłączeniu przyczepki samochodowej zginęły światła postojowe tył i przód / przeciwmgielne / sygnał dźwiękowy przy włączonych światłach w chwili otwarcia drzwi.

1.Wyłączniki Sprawne, Rozbierałem I Sprawdzałem, 2.Bezpieczniki Nie Wiem Które Są Odpowiedzialne Ale Wszystkie Ok, 3.Żarówki Również Dobre, Znalazłem Jeszcze Przekażnik O Numerze 141951253B Do Halogenów, Ale Nie Wiem Jak Go Sprawdzić.

Proszę o szybką odpowiedź i namiary na bezpiecznik. Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników. 2009 198 950 km diesel kombi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *