New SUV

Centralny Zamek Toyota Yaris 2007

Centralny Zamek Toyota Yaris 2007. Autko wyposażone jest w oryginalny centralny zamek z przyciskiem na tunelu centralnym ale niestety nie ma sterowania z pilota (standard od wersji luna wzwyż). 81754 mil, około 131 tyś km.

Toyota Yaris I założenie centralnego zamka elektroda.pl
Toyota Yaris I założenie centralnego zamka elektroda.pl from www.elektroda.pl

Bogata wersja wyposażenia 5p luna (klimatyzacja, sterowanie. 81754 mil, około 131 tyś km. Brat kupił samochód toyotę yaris 2001r.w książce serwisowej jest adnotacja o zamontowaniu zamka centralnego o.

Witam Mam Taki Problem Posiadam Corolle E11 Liftback 5D Z 2001 Roku.posiada Ona Centralny Zamek Zamykany Z Kluczyka, Kupiłem Sterownik Rtx Se2N Z Pilotem I Problem Jest Jak Podłączyć To Wszystko W Samochodzie.dodam Jeszcze Że Sprzedawca Sprzedał Mi Do Tego Siłownik.

Brat kupił samochód toyotę yaris 2001r.w książce serwisowej jest adnotacja o zamontowaniu zamka centralnego o. Dlatego podkreślam że interesuje mnie tylko aso. Autko wyposażone jest w oryginalny centralny zamek z przyciskiem na tunelu centralnym ale niestety nie ma sterowania z pilota (standard od wersji luna wzwyż).

Silniczek Centralny Zamek Toyota Honda Mazda Inne.

Nie jestem tego pewien, ale tak podejrzewam. 81754 mil, około 131 tyś km. Toyota yaris, srebrny, benzyna, 87 km, 1 298 cm3.

Koledzy Potrzebuję Rady Otóż Toyota Yaris 2002 Ver.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Toyota yaris p1 centralny zamek yaris 2004r. Chodzi mi o jakiś najprostszy zestaw z aso żeby nie stracić gwarancji.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Etac » 2 lip 2020, o 17:44 zacznij od sprawdzenia wiązki na przejściu drzwi do nadwozia, a potem rozbierz drzwi, bo pewnie padł sterownik. Toyota yaris centralny zamek witam. Brat kupił samochód toyotę yaris 2001r.w książce serwisowej jest adnotacja o zamontowaniu zamka centralnego o.

Sterownik Centralnego Zamka Toyota Corolla E11 Liftback.

Mam yaris a ii z 2007 roku w wersji terra gold. Toyota yaris centralny zamek witam. Bogata wersja wyposażenia 5p luna (klimatyzacja, sterowanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *