New SUV

Chevrolet Moduł Domykania Szyb Instrukcja

Chevrolet Moduł Domykania Szyb Instrukcja. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Nowoczesny moduł automatycznego domykania szyb blow przeznaczony do zamykania:

Aveo Autoalarm DEST DOG 30 jak podłączyć domykacz szyb
Aveo Autoalarm DEST DOG 30 jak podłączyć domykacz szyb from www.elektroda.pl

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. #6 27 gru 2020 14:09 Przewód sygnałowy z centralki zamka (sygnał masy przez 25 sek.) podłączyłem (metodą prób i błędów) do środkowego pinu w tym małym 3pin gniazdku w module.

Moduł Domykania Szyb Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Moduł domykania generuje dla każdego okna sygnał o czasie 8 sekund, który może być skrócony, jeśli prąd silnika wzrośnie ponad określoną wartość (kiedy okno napotka opór). #6 27 gru 2020 14:09 01 instrukcja montaśu przeznaczenie moduł uniwersalny do zastosowania w większości pojazdów, słuŝy do domykania szyb elektrycznych sygnałem sterującym z alarmu lub innego urządzenia sterującego.

Wszystkie Informacje Na Ten Temat Znajdziesz W Instrukcji Obsługi Samochodu.

Moduł współpracuje z każdym typem autoalarmu! Moduł domyka dwie szyby, więc w przypadku chęci domykania czterech szyb, trzeba zainstalować dwa takie moduły. Opis przedmiotu, został on zakupiony z allegro opis:

Golf Iii Samoczynne Domykanie Szyb Po Wyłączeniu Zapłonu.

Muszę zatem wpiąć się bezpośrednio w obwód prądowy tego okna, aby pełny prąd silnika płynął przez moduł (tylko wówczas jest on mierzony). Golf 3 ’92 , elektryczne szyby i dach, centralny zamek pneumatyczny (elektryka szyb była dorabiana) alarm: Jego zaawansowana elektronika w bezpieczny sposób zrobi to za ciebie.

Witam, Wkrótce Zamieszczę Link Na Którym Dozbroiłem Swoją 40 W Automatyczne Domykanie Szyb Z Funkcją Przewietrzania I Składanie Lusterek.

Możliwość otwarcia samochodu na szybko bez otwierania lusterek (gdyby użytkownik zapomniał czegoś z pojazdu). Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach.

Nowoczesny Moduł Automatycznego Domykania Szyb Blow Przeznaczony Do Zamykania:

Chcesz poznać wskazówki dotyczące obsługi i serwisowania twojego chevroleta? Wystarczy podać jeden impuls wyzwalający z zamka centralnego lub autoalarmu aby moduł proxima domknął kolejno szyby gdy tylko zamkniemy/uzbroimy samochód. Bubek4070 » 25 wrz 2017, o 17:09 witam kolega ma epice i pytanie jest czy moduł domykania szyb z cruza czy w epice będzie działał dziękuje za odpowiedz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *