New SUV

Chrysler Voyager 2.8Crd Odkrecenie Sruby Kola Pasowego

Chrysler Voyager 2.8Crd Odkrecenie Sruby Kola Pasowego. Hyundai coupe gk 2.0 z 2004 r chcę wymienić rozrząd, ale nie mogę odkręcić śruby, koła pasowego na wale. Urwane śruby na kole pasowym astra f z silnikiem 1.7 tds.

Termostat Chrysler Voyager 2.5Crd 00- 68045469Aa - Sklep Motone.pl
Termostat Chrysler Voyager 2.5Crd 00- 68045469Aa – Sklep Motone.pl from motone.pl

W serwisie powiedzieli że prawdopodobnie odkręca się w lewo. Wprowadzony na rynek w sierpniu 1986 roku samochód opel omega jest nastêpc¹ modelu opel rekord, którego wyprodukowano ponad 7,6 mln sztuk. Wpisz w google ściągacz do kół pasowych, daj na grafikę i odnajdziesz potrzebne do tego narzędzie.

Śruby Koła Pasowego Wału Korbowego [3].

Hyundai coupe gk, czym odkręcic śrubę koła pasowego na wale. Urwane śruby na kole pasowym astra f z silnikiem 1.7 tds. Silnik jest ustawiony na 90° za gmp.

Hyundai Coupe Gk 2.0 Z 2004 R Chcę Wymienić Rozrząd, Ale Nie Mogę Odkręcić Śruby, Koła Pasowego Na Wale.

W mojej astrze f z silnikiem 1.7 tds, urwały się 2 małe (z 4) śruby od koła pasowego na wale. Może to ktoś potwierdzić lub podać jakiś sposób. W serwisie powiedzieli że prawdopodobnie odkręca się w lewo.

Po Zdjęciu Koła Został Jakiś Wałek A W Nim Gwinty Od Śrub.

Wprowadzony na rynek w sierpniu 1986 roku samochód opel omega jest nastêpc¹ modelu opel rekord, którego wyprodukowano ponad 7,6 mln sztuk. Kareta (limuzyna) oraz kombi o nazwie caravan. Z kolegą mamy problem, nie możemy przewiercić tych śrub.

Zastosować Przyrząd Nr Vm.1068 [2].

Kto tego nie robił, lepiej niech nie zabiera głosu! Wpisz w google ściągacz do kół pasowych, daj na grafikę i odnajdziesz potrzebne do tego narzędzie. To koło siedzi tam strasznie ciasno i bez ściągacza połamiesz je (koło pasowe), a nie ściągniesz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *