New SUV

Cisnienie W Klimatyzacji Renault Magnum

Cisnienie W Klimatyzacji Renault Magnum. Proszę dokładnie sprawdzić przed zakupem rodzaj zastosowanych drzwi oraz model lodówki! Witam pozwólcie że przyłączę się do tematu, mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia zaworu rozprężnego, klima działa ale daje 12oc a powinna chyba mniej słyszałem że ok 5oc.zawór jast wyjęty i jak go schładzałem oraz podgrzewałem to nic się nie dzieje przepustnica stoi w.

5001858392 - Czujnik Ciśnienia Klimatyzacji Renault Trucks | Autos
5001858392 – Czujnik Ciśnienia Klimatyzacji Renault Trucks | Autos from autos.com.pl

Podejrzewam, że przed oddaniem samochodu do komisu poprzedni właściciel wymontował ten sterownik, bo nie. Jesli ktos spotkał sie z takim problemem to prosił bym o pomoc. 2.0 dc i115 , espace iv 2008, 2.0dci dpf 173km

U Mnie Na Drzwiach Jest Nalejka Z Tabelą Ciśnień I Są Różne Dla Różnych Typów Silnika W Moim Zalecają Przód 2.4 Przód I 2.1 Tył.

Czy ktoś może dokładnie opisać, gdzie znajduje się sterownik klimatyzacji i jak wygląda w renault magnum z roku 2003? A rozbudowane mam w ten sposób, że na pace mam dostawiony agregat z grzaniem i chłodzeniem, który został podpięty pod fabryczne przewody. ( renault scenic ) ciśnienie w oponach.

Klima Była Rozszczelniona Została Wymieniona Chłodnica Oraz Osuszacz.po Nabiciu Gazu 1450Gr I Uruchomieniu Klimy Manometr Pokazał Ciśnienia Lp 2,1 Bar Oraz Hp Nawet 35 Bar.

Nowy temat odpowiedz w temacie. Witam, potrzebuje schemat podłączenia czujnika ciśnienia klimatyzacji w renault captur 1,5dci 2015. Zdjęcie numery porównawcze nazwa opis;

Na Panelu Jak Ruszy To To.

819 skąd jesteś (miejscowość / region): Proszę dokładnie sprawdzić przed zakupem rodzaj zastosowanych drzwi oraz model lodówki! Tabele ilości czynnika r134a i 1234yf w układach klimatyzacji samochodów kliknij na wybraną markę pojazdu z poniższej tabeli i odszukaj model pojazdu.

Strona Główna » Forum Techniczne » Mechanika » Ogrzewanie I Klimatyzacja [Renault Magnum] Ciśnienie W Układzie Chłodzenia.

Tematy o cisnienie renault, renault master 19 dci 2002r. Systemów klimatyzacji pojazdów klasy m1 (samochody osobowe, pojazdy służące do przewozu osób o liczbie miejsc mniejszej lub równej 8) i klasy n1 (pojazdy użytkowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t), które uzyskały homologację na terenie ue po 01.01.2011 r., nie wolno już w związku z tym napełniać czynnikiem chłodniczym. Stan używany producent części renault oe numer katalogowy części 5010563367.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

( renault trafic ) klimatyzacja. Agregat mam zaraz za ścianą grodziową. Podejrzewam, że przed oddaniem samochodu do komisu poprzedni właściciel wymontował ten sterownik, bo nie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *