New SUV

Citroen 2.0Hdi 136Km Głośna Praca Po Odpaleniu

Citroen 2.0Hdi 136Km Głośna Praca Po Odpaleniu. Ale miałem w zapasie całą obudowe ( zamiennik ) założyłem i kaplica. P1598 dużo osób ma i da się z tym jezdzic nie widząc zadnej.

Silnik 2.0 Hdi - Poznaj Wszystkie Jego Wady
Silnik 2.0 Hdi – Poznaj Wszystkie Jego Wady from www.auto-swiat.pl

Od ponad pół roku jestem posiadaczem w/w auta. Kopcenie na niebiesko przez ok 10 sekund, po odpaleniu). P1598 dużo osób ma i da się z tym jezdzic nie widząc zadnej.

Proszę, Dodaj Wyjątek Dla Www.elektroda.pl Do Adblock.

Moja historia pewnego ranka odpaliłem auto i zapomniałem wyłączyć hamulec ręczny przy ruszaniu, auto zgasło po odpaleniu nierówna praca silnika straszny klekot i dużo dymu. Peugeot 206 1.1 2002 rok, citroen c5 2.0 hdi 2002 rok. Moje usterki nadal występują (dymienie na biało przy odpalaniu, problem z odpaleniem na zimnym silniku, dymienie podczas gwałtownego przyspieszania ( nie ważne czy zimny czy rozgrzany), nierówna praca silnika głownie jak jest zimny)i to mimo zakodowania od nowa wtrysków itp.

Witam Mam Problem Z Citroen Xsara 2 Z 2000R To Wersja Po Lifcie 2.0Hdi 90Km.

Auto odpala , pochodzi trochę i gasnie. Po około 30 sekundach, objawy znikają. Główną sprawą która nie daje mi spokoju jest głośna praca silnika, taki metaliczny stukot.

Sierpień 2007, Przebieg 30 Tys.

A mianowicie silnik stracił na mocy a przy mocniejszym wcisnieciu gazu dymi na czarno ostro i jeszcze tak troszeczkę klekocze jakby zawory. Nie 03 sty 2016, 14:21. Mechanik stwierdził, że winne są wtryskiwacze.

Autko Mam Moc, Jedzie Dobrze, Tylko Ten.

Od tego gasnąć nie powinien. Po otwarciu maski zauwazylem powietrze w przewodach paliwowych, podpompowalem gruszka i zaskoczyl, pojechalem do sklepu i na stacje podrodze, wiec odpalalem jeszcze 2 razy i bylo ok. Polega na wymontowaniu filtra fap z pojazdu, następnie obudowa filtra zostaje rozcięta a z niej zostaje wyciągnięty wkład (w niektórych markach samochodów wkład filtra jest usuwany bez konieczności rozcinania.

Witam Prześledziłem Większość Wątków Na Temat Problemów Z Odpaleniem Hdi I Nawet Znalazłem Podobne, Niemniej Jednak Opisze Swój Problem, Być Może Ktoś Mnie Naprowadzi Na Winowajcę Całego Zamieszania, Nie Uśmiecha Mi Się Jeżdżenie Po Mechanikach I Wymienianie Wszystkiego Po Kolei.

Witam jestem posiadaczem 307 2.0 hdi 136km 2005r. Ale miałem w zapasie całą obudowe ( zamiennik ) założyłem i kaplica. Kopcenie na niebiesko przez ok 10 sekund, po odpaleniu).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *