New SUV

Co Sie Stanie Jak Podłącze Komuter Pod 12 Mitsubishi Carisma

Co Sie Stanie Jak Podłącze Komuter Pod 12 Mitsubishi Carisma. [cari 1.8] złącze elastyczne wydechu Lukaszsz999, jak podasz numer vin to postaralbym sie sprawdzic jaki masz typ skrzyni.

Mitsubishi Carisma 1.9Did 2001 Gniazdo Diagnostyczne
Mitsubishi Carisma 1.9Did 2001 Gniazdo Diagnostyczne from www.elektroda.pl

Mam samochód z instalacją gazową model autka to carisma 1.8 gls i teraz mam problem lub coś nie rozumiem i nie wiem co zrobić :d gaz sekwencja sterownik elektroniczny diego 4 wtryski magik jet i teraz mam tak zbiornik toroidalny pojemność 41l wiem że nie zatankuje się do pełna więc wchodzi jak. Odpalam auto (czasem problem z ruchem rozrusznika, słychać tylko pykanie automatu, ale to szczegół) auto samo w sobie zapala bez problemu, trzymając gaz, jak nie trzymam gazu to obróci silnikiem parę razu wejdzie na 1000 obr pól sek i zgaśnie. Mitsubishi carisma 1,6 98 r.

Mitsubishi Carisma I Da Co To Za Złącze Witam Znalazlem Zaraz Przy Ecu Po Lewej Stronie Od Schowka (Anglik) Takie Złącze I Nie Jest Ono Nigdzie Podlaczone Czy Jest To Jakies Dodatkowe Złącze Diagnostyczne Po Przestudiowaniu Schematow Elektrycznych I Kolorów Kabli Okazalo Sie Ze To Auto Cruise Control Musze Zauwazyc Ze Pdf Opisujący Elektryke W Gdi Jest Jakis.

[cari 1.8] złącze elastyczne wydechu Audio do mitsubishi carisma do 1500zł (przod+tyl+sub+radio). Odpalam auto (czasem problem z ruchem rozrusznika, słychać tylko pykanie automatu, ale to szczegół) auto samo w sobie zapala bez problemu, trzymając gaz, jak nie trzymam gazu to obróci silnikiem parę razu wejdzie na 1000 obr pól sek i zgaśnie.

Mitsubishi Carisma 1,6 98 R.

Albo jak można zrobić żeby auto odpaliło na pewno musi kupić nową stacyjkę ale nadal co z immo. W moim mitsubishi carisma 1.6 z 1996 roku pojawił się dziwny problem. Nawet pojechałem z tym do mechanika zajmującego się przede wszystkim marką mitsubishi i powiedzieli, że to nie luz, tylko w caismach nie jest tak, że im szybciej jediediesz tym słabiej działa wspomaganie.

Po Przekręceniu Kluczyka Do Pozycji Zapłonu Czasami Nie Gaśnie Kontrolka Check Engine I Auto Nie Chce Zapalić.

Trzymam gaz silnik wariuje, raz. Dla 1 = 0000 0001, mute = 0001 0010, zoom = 0011 1101 itd. Nadaje w systemie 14 = 1000 0100 a każdy przycisk ma swój adres np.

Choc Specyfikacja Podaje Ze Jest To Skrzynia F5Mv1/1 Pojemnosc 2.1L (Sprawdzanie Stanu Oleju W Skrzyni Co 15 000Km Lub Rok Czasu) I Producent Nie Zaleca Wymiany Oleju (Przewidziane Zapewne Pod Nowych Nabywcow Ktorzy Przejada Autem Max 200 000 I Szrot, Albo Na.

Witam mitsubishi space gear 1996 rok. Leon79, wiem o jaki luz ci chodzi.ja jak się przesiadałem z nowej s40 do cari też myślałem, że mam luz na układzie kierowniczym. Mitsubishi carisma i instalacja gazowa.

Czy To Po Założeniu Będzie Działać.

Witam kolega zgubił jedyny kluczyk czy można jakoś ominąc immo. Mitsubishi klub, forum mitsubishi, forum hyundai, forum proton, mitsubishi forum, oficjalny klub mitsubishi polska, patronat phu grafix i mmc car poland, dla wszystkich posiadaczy samochodów mitsubishi hyundai i proton, zapraszamy na forum To co da się odczytać z sygnału to :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *