New SUV

Corsa D Kontrolka Samochód Z Kluczykiem

Corsa D Kontrolka Samochód Z Kluczykiem. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów kontrolka zgasła. Po drugie uzupełnij profil o dane auta (rok, silnik itp).

OPEL CORSA D 1,2 BENZYNA Z PIERWSZEJ RĘKI Z DE Opinie i
OPEL CORSA D 1,2 BENZYNA Z PIERWSZEJ RĘKI Z DE Opinie i from www.ceneo.pl

Jakie ma to negatywne skutki i czy samo czyszczenie pomoże, może miał już ktoś ten problem w tym modelu samochodu, jestem w trakcie rozbierania ale podejść z. W corsie d można też metodą pedałową samemu odczytać błąd jak to ma miejsce w ah, zb i vc. Samochód z 2008r z salonu jestem pierwszym właścicielem.

Główne Przyczyny Świecenia Kontrolki Samochód Z Kluczem:

( opel corsa ) pali sie kontrolka samochod z kluczykiem witam! Prędkość dochodzi do 80 km/h. Błąd p0400 zawór recyrkulacji spalin, mam pytanie czy jest to spowodowane nagarem w egr i kolektorze?

Dodany Przez Angela_Ap, 25 Lipca 2011 W Opel.

Jakie ma to negatywne skutki i czy samo czyszczenie pomoże, może miał już ktoś ten problem w tym modelu samochodu, jestem w trakcie rozbierania ale podejść z. W corsie d można też metodą pedałową samemu odczytać błąd jak to ma miejsce w ah, zb i vc. Odpalam silnik bez problemu i jest w porządku, chodzi równo.

Co Jakiś Czas W Trakcie Jazdy Rozłączają Mi Się Zegary, Tzn Podczas Jazy Wyłączają Się Licznki, Wskazuwki Zegarów Spadają Do Zera, Nie Działa Elektroniczny Wyśiwtlacz Przejechanych.

Prawie caly czas zapala mu. Gdzieś wyczytałem, że to immobiliser ale powinna mrugać przy zamkniętym aucie, a ja tylko wyłączyłem samochód i. Po trzecie zacznij od wymiany baterii w kluczyku, ponieważ możesz mieć kłopot z immobilizerem, który nie rozłącza się i blokuje rozruch auta.

Szarpanie Auta I Kontrolka Autka Z Kluczem.

W oplach często pojawia się ta druga kontrolka, która najczęściej oznacza rozkodowany kluczyk. Czujnik walu korbowego i walka rozrzadu wymieniony, swiece zarowe, filtr paliwa a problem dalej jest, czy to moze byc od. Od jakiegoś czasu po wyjęciu kluczyka ze stacyjki mruga mi kontrolka (czerwony samochód z kluczykiem w środku) mruga ona także po zamknięciu auta.

> Tesc Kupil Sobie Uzywanego Opla Meriva 2008 R Z Silnikiem 1.3 Diesel.

Opel corsa c 1.3 cdti egr. Samochód nie traci mocy ani nic podobnego. Biegu włącza się tryb awaryjny (samochód z kluczykiem) i samochód traci moc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *