New SUV

Czarny Dym Z Rury Wydechowej Fiat Ducato

Czarny Dym Z Rury Wydechowej Fiat Ducato. Co należy zrobić żeby wyeliminować tę sytuację? Ducato 2,8 jtd 02r kopci brak mocy pomocy !!!!

ITD Szczecin Fiat Ducato oblał badanie dymomierzem
ITD Szczecin Fiat Ducato oblał badanie dymomierzem from www.dostawczakiem.pl

Intensywne, smoliste kłęby dymu nie mogą zwiastować niczego dobrego, a szczególnie często pojawiają się podczas eksploatacji samochodów z silnikiem wysokoprężnym. Końcówka wydechu dla fiat ducato i inni części zapasowe układ wydechowy. Czy to problem z egr?

⭐Sprawdzenie Auta Samochodu Przed Kupnem Zakupem Katowice, Śląsk, Małopolska, Opolskie:

Usterka tego rodzaju bywa najczęściej lekceważona przez kierowców, zresztą bardzo niesłusznie. Po chwili wszystko wraca do. Zadymienie na czarno to dla nas jasny sygnał, że w spalinach znajduje się wiele zanieczyszczeń.

Po Pierwsze, Jeżeli Za Samochodem Widzimy Czarny Dym Przy Przyspieszaniu, Jest To Oznaką Niesprawnego Silnika.

Końcówka wydechu dla fiat ducato i inni części zapasowe układ wydechowy. Nie 11 paź 2009, 13:48. Co należy zrobić żeby wyeliminować tę sytuację?

Najczęściej Pojawia Się Podczas Gwałtownego Otwarcia Przepustnicy Oraz Przy Jeździe Na Wysokich Obrotach.

Nie napisałeś czy masz ins. Dym z rury wydechowej olej, zatkana odma 1.9 diesel objawy , wyciek oleju przez simering na wale korbowym odma, czy jak jest zatkana odma wywali olej w wydech i do intercoolera alfa 156 jtd, turbosprężarka obiawy odmy, objawy zatkanej odmy jtd, odma benzyna dymi z rury, odma zatkana filtra oleju jtd, przyczyny znikajacego oleju zsilnika, olej. Dlaczego przy przyspieszaniu, za samochodem z silnikiem diesla, z rury wydechowej wydobywa się czarny dym?

Dym Wydobywający Się Z Rury Wydechowej Jest Czarny.

Kupiłem niedawno ducato 2002r 2,8 jtd 235k km problem polega na tym, iż auto jeździ, odpala dobrze, płyny nie ubywają olej też nie (nie jest biały o korkiem). Mam problem z moim fiatem cc 1.1 otóż od pewnego czasu dymi z rury wydechowej, czym większe obroty silnika tym więcej dymu. Dziś porozmawiamy sobie o diagnostyce silnika na p.

Dymienie Na Biało Nie Jest Jednak Wyłącznym Symptomem Uszkodzenia W Takim Przypadku.

W końcówce rury wydechnowej jest czarny olej. Podczas jazdy z rury wydechowej wali niebieski dym i czuć zapach spalonego oleju. Jak rozróżnić który element silnika powoduje daną awarię ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *