New SUV

Czarny Dym Z Rury Wydechowej Fiat Ducato

Czarny Dym Z Rury Wydechowej Fiat Ducato

Czarny Dym Z Rury Wydechowej Fiat Ducato. Co należy zrobić żeby wyeliminować tę sytuację? Ducato 2,8 jtd 02r kopci brak mocy pomocy !!!!

Czarny Dym Z Rury Wydechowej Fiat Ducato
ITD Szczecin Fiat Ducato oblał badanie dymomierzem from www.dostawczakiem.pl

Intensywne, smoliste kłęby dymu nie mogą zwiastować niczego dobrego, a szczególnie często pojawiają się podczas eksploatacji samochodów z silnikiem wysokoprężnym. Końcówka wydechu dla fiat ducato i inni części zapasowe układ wydechowy. Czy to problem z egr?

⭐Sprawdzenie Auta Samochodu Przed Kupnem Zakupem Katowice, Śląsk, Małopolska, Opolskie:

Usterka tego rodzaju bywa najczęściej lekceważona przez kierowców, zresztą bardzo niesłusznie. Po chwili wszystko wraca do. Zadymienie na czarno to dla nas jasny sygnał, że w spalinach znajduje się wiele zanieczyszczeń.

Po Pierwsze, Jeżeli Za Samochodem Widzimy Czarny Dym Przy Przyspieszaniu, Jest To Oznaką Niesprawnego Silnika.

Końcówka wydechu dla fiat ducato i inni części zapasowe układ wydechowy. Nie 11 paź 2009, 13:48. Co należy zrobić żeby wyeliminować tę sytuację?

Najczęściej Pojawia Się Podczas Gwałtownego Otwarcia Przepustnicy Oraz Przy Jeździe Na Wysokich Obrotach.

Nie napisałeś czy masz ins. Dym z rury wydechowej olej, zatkana odma 1.9 diesel objawy , wyciek oleju przez simering na wale korbowym odma, czy jak jest zatkana odma wywali olej w wydech i do intercoolera alfa 156 jtd, turbosprężarka obiawy odmy, objawy zatkanej odmy jtd, odma benzyna dymi z rury, odma zatkana filtra oleju jtd, przyczyny znikajacego oleju zsilnika, olej. Dlaczego przy przyspieszaniu, za samochodem z silnikiem diesla, z rury wydechowej wydobywa się czarny dym?

Dym Wydobywający Się Z Rury Wydechowej Jest Czarny.

Kupiłem niedawno ducato 2002r 2,8 jtd 235k km problem polega na tym, iż auto jeździ, odpala dobrze, płyny nie ubywają olej też nie (nie jest biały o korkiem). Mam problem z moim fiatem cc 1.1 otóż od pewnego czasu dymi z rury wydechowej, czym większe obroty silnika tym więcej dymu. Dziś porozmawiamy sobie o diagnostyce silnika na p.

Dymienie Na Biało Nie Jest Jednak Wyłącznym Symptomem Uszkodzenia W Takim Przypadku.

W końcówce rury wydechnowej jest czarny olej. Podczas jazdy z rury wydechowej wali niebieski dym i czuć zapach spalonego oleju. Jak rozróżnić który element silnika powoduje daną awarię ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *