New SUV

Czujnik Biegu Wstecznego Kia Sportage

Czujnik Biegu Wstecznego Kia Sportage. Przejrzysty wyświetlacz led wyświetla odległość od przeszkody. Czujniki parkowania ciągły pisk po wrzuceniu wstecznego.

Kia Sportage 08R. 2.0Benz 4Wd - Czujnik Na Skrzyni Biegów
Kia Sportage 08R. 2.0Benz 4Wd – Czujnik Na Skrzyni Biegów from www.elektroda.pl

Dodam ze próbowałem wymienic czujnik biegu wstecznego i okazało sie ze jeszcze. Wyłączam wsteczny bieg i daje luzu przechodzi w tryb czarne tło i nie ma sygnału.nie można korzystać z radia do momentu gdy nie wyciągnę. Mam taki problem w manie ze gdy włączę bieg wsteczny to się światła nie zapalaja , raz światła sa a raz ich nie ma , sprawdzałem czujnik i jest dobry sterowany jest masa ,masa dochodzi i.

W Samochodach Kii Czujnik Biegu Wstecznego Często Ulega Awarii.montowany Jest Na Górze Skrzyni Biegów(Wygląda Jak Duża Śruba Z Pinami Elektrycznymi)

Czujniki parkowania ciągły pisk po wrzuceniu wstecznego. Kia typowe usterki i serwisowanie. Przewijając tę stronę uzyskasz informacje o popularnych wariantach, zasadzie ich działania i prostych możliwościach sprawdzania czujników.

Kia Sportage Iii 1,7 Crdi M, 7 Rowerów Lokalizacja:

Znalazłem gdzieś post na forum, w którym ktoś mówił że te drugie są domyślnie montowane w kijankach (a przynajmniej były w c1). Witam problem dotyczy błyskajacej kamery cofania na wyswietlaczu w srodku czasem jade i samoistnie załacza sie kamera cofania plus do tego swiatła biegu wstecznego czasem tez na luzie gdy stoje na swiatłach zapali sie kamera cofania. Dodatkowo słyszymy narastającą częstotliwość dźwięku z zewnętrznego głośnika.

Przy Centralce Pdc W Bagazniku Na Kablach Jest Opornik Wygladajacy Jak Bezpiecznik, Wyciagasz Go, Wlaczasz Zaplon, Wlaczasz Wsteczny Bieg I Masz Test Czujek, Jedno Pikniecie To Lewa Czujka, Np 3 Pikniecia To 3 Czujka Patrzac Od Lewej Strony.

#1 04 cze 2017 23:23. Zobacz 385 pytań kierowców oraz 734 porady mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki kia: 1 758,89 zł z dostawą.

Man 19.414 Brak Światła Wstecznego.

Po włączeniu biegu wstecznego słyszę ciąły sygnał , mimo że z tyłu pojazdu brak jakiejkolwiek przeszkody. Przejechałem przed chwilą kilka km po zmroku i światła wsteczne nie świeciły. Czujniki będą działały po wrzuceniu biegu wstecznego.

Hyundai Sonata Vi (Yf) 2.0.

Dużo osób poleca te firmy valeo, a dzisiaj natknąłem się na steelmate z czymś co nazywają flush mount. Odświeżę trochę wątek montażu czujników. Zakres wykrywania przeszkody od 2 m do 0,3 m z dokładnością do 10 cm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *