New SUV

Czujnik Temperatury Cieczy Chłodzącej Peugeot

Czujnik Temperatury Cieczy Chłodzącej Peugeot. Po odpaleniu troszkę nim telepie jakby nie równo palił, trzęsie i trochę dymi po odpaleniu. Peugeot 206 czujnik temperatury cieczy chłodzącej witam mam problemy z odpalaniem na ciepłym silniku i nierówną pracą na wolnych obrotach.

Czujnik temperatury cieczy chłodzącej podwójny M41 M43 M44
Czujnik temperatury cieczy chłodzącej podwójny M41 M43 M44 from oryginalne-czesci.pl

Sklep internetowy iparts.pl to ponad 2 000 000 części samochodowych w najniższych cenach darmowa dostawa, gwarancja i doradztwo przy doborze auto części! Zadaniem tego czujnika jest kontrolowanie temperatury cieczy chłodzącej i przekazywanie tych danych do jednostki sterującej silnikiem. Wymieniłem czujnik położenia wału korbowego.

Potencjometr To Najlepiej Ustawić Na Omy Lub Kiloomy (Myślę, Że Pracujesz Na Ochrzan Od Moderatora).

Wymieniłem czujnik położenia wału korbowego. Czujnik temperatury silnika to element, który pełni w samochodzie bardzo ważną funkcję. Paliwa silnik to 2,0hdi 150km rhe dw10cted4 w c4 grand picasso 2010r.

Oznacza To, Że Temperatura Cieczy Chłodzącej W Danym Momencie Nie Wynosi +80 Stopni C, Jak Powinno Być W Normalnych Warunkach, Ale Podskoczyła Do Maksymalnej +130 Stopni C.

Nie wymieniajmy jednak czujnika bez wcześniejszego upewnienia się, co jest faktyczną przyczyną wadliwej pracy. Czujnik temperatury paliwa i czujnik cieczy chłodzącej ale nie mogę zlokalizować czujnika temp. Czy możliwe żeby nowy czujnik koszt 25 zł w motoryzacyjnym ( nie było.

Wymieniłem Czujnik Położenia Wału Korbowego.

Jest on wyposażony w dwa styki: Podepnij potencjometr połączony jako rezystor zmienny zamiast czujnika temperatury i zmieniając jego wartość (kręcąc ośką lub suwając suwakiem) zasymulujesz zmianę rezystancji czujnika w funkcji temperatury cieczy chłodzącej. Czujnik temperatury płynu chłodzącego służy układowi przygotowywania mieszanki do rejestracji temperatury roboczej silnika.

Koleżanka Podaje Jedynie, Że Ma Silnik 2,0 Hdi 107 Km Lecz Nie Wiadomo Z Którego Roku.

Najczęściej kupowane części zamienne czujnik, temperatura płynu chłodzącego do peugeot 3008 wysokiej jakości i w niskich cenach są przedstawione tutaj, w naszej kategorii czujnik temperatury płynu chłodzącego. ( peugeot 307 ) czujnik temperatury plynu chlodzacego. Sklep internetowy iparts.pl to ponad 2 000 000 części samochodowych w najniższych cenach darmowa dostawa, gwarancja i doradztwo przy doborze auto części!

Możesz Wybrać Wśród Wielu Marek Czujnik Temperatury Płynu Chłodzącego Dla Peugeot 308 Ii Albo Kupić Inną Część Zamienną Wysokiej Jakości.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Czujnik jest czujnikiem temperatury o ujemnym współczynniku temperaturowym. Ridex czujnik, temperatura płynu chłodzącego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *