New SUV

Czy W Peugeot 508 Jest Instakacja Na Hak

Czy W Peugeot 508 Jest Instakacja Na Hak. Oris hak holowniczy do peugeot 508 i w świetnej cenie. Tylko u nas każda niedziela pracująca !!!

Peugeot 508 SW PHEV test Magazyn Auto
Peugeot 508 SW PHEV test Magazyn Auto from magazynauto.pl

W przygotowane przez peugeot gniazda na wyjściu instalacji, wpinamy wtyczki zakupionej wiązki dedykowanej. Na miarę twojego samochodu peugeot 508 sw ii zaprojektowano ten hak holowniczy i wiązkę elektryczną. Na sprzedaż samochód marki peugeot 508, 2012 rok produkcji, wyposażony w silnik 1.6 hdi, 112 km z manualną skrzynią biegów.

Kiedy Hak Nie Jest W Użyciu, Wystarczy Zdemontować Kulę I Schować Ją Do Bagażnika.

Na miarę twojego samochodu peugeot 508 sw i zaprojektowano ten hak holowniczy i wiązkę elektryczną. Poszczególne produkty dopasowane do peugeot 508 kombi można filtrować wg producenta, max masy holowanej przyczepy oraz systemu kuli haka. Optymalny poziom bezpieczeństwa i wygody, ochrona układu elektronicznego samochodu.

Już Mi Się Kończą Pomysły, Więc Podstawię Inny Czujnik Po Weekendzie Dodano Po 9 Tak Swoją Drogą, To W Aucie Jest Fabryczny Hak I W Bagażniku.

Ten hak holowniczy ma uciąg maksymalny do 2060 kg i nacisk pionowy 82 kg. Na każdy 1 mln samochodów w dziennej porze dnia, nawet nie w ruchu, a z uruchomionym silnikiem daje to 200.000.000 w czyli 200 megawatów. Pewności nie mam, ale tym będę martwił się później.

Zarówno Opis Jak I Ciekawe Video.

508 zbudowany został na płycie podłogowej citroëna c5.w 2014 roku auto przeszło face lifting.auto otrzymało nową. Bardzo dobry, łatwy w montażu, z homologacją europejską hak holowniczy dopasowany idealnie do samochodu peugeot 508 i. Kiedy hak nie jest w użyciu, wystarczy zdemontować kulę i schować ją do bagażnika.

Kiedy Do Pojazdu Podłączona Jest Przyczepa Lub Bagażnik Rowerowy.

System kuli to rodzaj końcówki: Potrzebne wymiary cięcia i jego szablon można znaleźć w instrukcji. Kup teraz hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od dołu do swojego peugeot 508 i.

A Kolega Jest Pewny Że Ten Moduł Ruszy.

Spora elektrownia, dokładnie jest to standardowa moc 1 bloku elektrowni węglowej. Mamy dla państwa do zaoferowania auto; Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *