New SUV

Czy Warto Kupić Volvo C30

Czy Warto Kupić Volvo C30. Choć od jego debiutu minęło już blisko 10 lat, nadal wyróżnia się z tłumu. Zobacz opinie o samochodach volvo c30 pisane przez kierowców.

Volvo C30 opinie, zalety, usterki Autobaza.pl
Volvo C30 opinie, zalety, usterki Autobaza.pl from www.autobaza.pl

Rozstaw osi wynosi 2,64 m. Trzeba mieć dobry powód, by obecnie zdecydować się na auto elektryczne. Używane volvo c30 (od 2006 do 2012) elastyczne silniki, szlachetne wnętrze i najwyższy poziom bezpieczeństwa w kompaktowym nadwoziu.

Nie Martwy Się Jednak Na Zapas!

Silnik z tego co kojarzę ten sam co w focusie mk2. Poza tym, volvo c30 można traktować po części jak s40, a po części jak focusa. Mam go od 7 lat , i nie robiłem prawie nic oprócz wymiany oleju i zmiany klocków i tłumików, w zawieszeniu wszystko ok po tylu latach , żadnbych luzów , cholowałem go tylko raz jak urwała mi sie linka od sprzęgła.

Jeżeli Jednak Szukasz Samochodu I Nie Wiesz Jeszcze Do Końca Jakiej Marki Będzie To Auto, Zadaj Pytanie Na Forum Jakie Auto Kupić?

Kompaktowy „szwed” ma wiele zalet i udane silniki diesla. Szwedzka marka coraz częściej jest postrzegana jako ciekawa alternatywa dla brylujących na naszym rynku niemieckich aut używanych. 6 komentarzy / w rynek / by bolesław ejsmont.

97% Użytkowników Określiło Że Warto Kupić Ten Model.

Volvo v40 d4 190 km pytanie o naped. Potem c30 musi się znowu „skontaktować”. Czy warto kupić ,,chińskie” volvo?

Najmniejszy Model Szwedzkiej Marki Jest Niezwykle.

Stylowy, oryginalny, najczęściej występuje z dieslem. Co do volvo to auto klasy premium więc i części mogą być droższe, szczególnie elementy blacharskie bo aut tych jest mało. Volvo xc60 d5 2.4 summum 2015 aut.

Używane Volvo C30 (Od 2006 Do 2012) Elastyczne Silniki, Szlachetne Wnętrze I Najwyższy Poziom Bezpieczeństwa W Kompaktowym Nadwoziu.

Kto bowiem może lepiej ocenić samochód jeśli nie kierowca użytkujący go na codzień? Najmniejszy model szwedzkiej marki jest niezwykle. Kupiłem 3 miesiące temu volvo v50 z 2006/2007 diesel 2.0d 136 koni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *