New SUV

Dlaczego Nie Pali Jeden Cylinder Fiat Brawa

Dlaczego Nie Pali Jeden Cylinder Fiat Brawa. Witam serdecznie zakupilem sobie fiata 126p z 1986r pewnego dnia wybralem sie na wycieczke ok 30 km podczas powrotu autko tracilo na mocy az wkoncu parchli strzelilo i odmowilo dalszej jazdy zgasl i juz sie go niedali odpalic po sprowadzeniu go na holu do domu autko stanelo w garażu po x czasie sasiad. Faktycznie tak było więc zrobiłem szlif zaworu, dotarłem wszystkie zawory, poskładałem i miało być wszystko.

Dlaczego nie produkują opakowań metalowych tylko nie
Dlaczego nie produkują opakowań metalowych tylko nie from www.oilclub.pl

Kupuję dziś nową, zamieniam z tą nie działającą. Zimowe mrozy bardzo szybko weryfikują rzeczywisty stan jednostki napędowej i jej osprzętu, powodując problemy z rozruchem, albo całkowitą niemożność uruchomienia silnika. Pani zwalnia i w końcu staje przed przejściem (cały czas zielone dla samochodów).

Byłem Z Nim U Mechanika I Po Sprawdzeniu Kompresji Stwierdził, Że Jest Wypalony Zawór Wydechowy.

Mam problem z moim puntem. Fiat brava 1.9 jtd fiat marea weekend 1.6 16v bmw 540i touring fiat seicento 900. Mam taki mały problem, który objawia sie następująco:

Usterki Silników Diesla To Przede Wszystkim Awarie Turbosprężarek, Awarie Pomp Wysokiego Ciśnienia Oraz Uszkodzenia Wtryskiwaczy.

Zcial sie klin, w dolnym kolku paska rozrzadu. Samochody z silnikami wysokoprężnymi wyjątkowo nie lubią zimy i mrozu. Asr nie mam i nie mam też problemów na ośnieżonych ulicach.

( Fiat Bravo ) Bravo 14 12V Problem Z Odpalaniem Silnika Gdy Letni :

Przy zimnym silniku nie bardzo chce przełączyć automatycznie i ręcznie na gaz. Istotą napędu jest moment napędowy moc jest dodatkiem w uproszczeniu jest jeszcze kwestia zminimalizowania oporów. Jutro pomykam na gielde kupic nowa zebatke rozrzdu.

Pani Zwalnia I W Końcu Staje Przed Przejściem (Cały Czas Zielone Dla Samochodów).

Zimowe mrozy bardzo szybko weryfikują rzeczywisty stan jednostki napędowej i jej osprzętu, powodując problemy z rozruchem, albo całkowitą niemożność uruchomienia silnika. Po rozgrzaniu silnika problemy zanikają i działa ok. Opinie, porady, problemy techniczne, oceny, wszystko na temat:

Mianowicie Nie Pali Na Czwarty Cylinder.

Fiat brava 1.2 16v x 2 , carrera 4, sc 899, vectra 1.8 16v, seicento team soleil Fiat siena 1,2 nie odpala. Faktycznie jak koledzy radzą podjedź.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *