New SUV

Dlaczego Zapala Sie Kontrolka Silnika Honda Civic Ufo

Dlaczego Zapala Sie Kontrolka Silnika Honda Civic Ufo. Przejechałem najpierw 100 km, po godzinie kolejne 16 km, zaparkowałem auto pod blokiem, zgasiłem, po minucie chciałem nieco skorygować, ale okazało się to niemożliwe. Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną.

Honda Civic VI lift Klimatyzacja,cena dnia Grójec
Honda Civic VI lift Klimatyzacja,cena dnia Grójec from sprzedajemy.pl

Po odpaleniu na zimno jest wszystko w porzadku ale przy nastepnym rozruchu slychac pompke abs lecz kontrolka juz nie gasnie. Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami. Miałem podobny problem, też zapalała się kontrolka silnika na kilka dni , póżniej gasła i tak przez miesiąc.

Problem Z Abs Honda Civic 1995 1.6.

Skoro zgasła i się już nie zapala,to nie musisz się martwić,czasami odpięcie aku załatwia sprawę.od tego sie zaczyna, przy takich autkach.nie jestem w stanie wskazać typowych słabych punktów tej hondy,ale,jeśli kontrolka znowu się zapali, to zacznij od sprawdzenia sondy lambda,wtedy zazwyczaj silnik chodzi nierówno. Po odpaleniu na zimno jest wszystko w porzadku ale przy nastepnym rozruchu slychac pompke abs lecz kontrolka juz nie gasnie. Silnik działa poprawnie i abs chyba tez tylko.

Zapalona Zółta Kontrolka Silnika (P0171) No Właśnie.

Pali się kontrolka abs i vsa. Zapala sie kontrolka od abs rzadko w czasie pracy ale to tez sie zdarza ale najczesciej nie gasnie po dwukrotnym uruchomieniu silnika np. Kontrolka abs, zapala się i gaśnie.

W Integrze Jest Za Kołem Pasowym Pod Obudową Rozrządu Nie Wiem Czy W Civic U Jest Tak Samo.

Rzecz przytrafiła mi się po powrocie z trasy. Witam,ma honde civic 1.5 16v 1990r jak jest zimna to zapala bez problemu,jak sie zagrzeje i ja zgasze,probuje ponownie odpalic,kreci ale nie chce palic i wtedy zapala sie kontrolka check engine,jak poczekam z 30 min silnik ostygnie,to znowu pali bez problemu dodam takze ze silnik ma moc. Honda civic 1.5 16v 1990r zapala sie kontrolka check engine.

Kontrolki W Aucie Informują Nas O Działaniu Najważniejszych Układów W Samochodzie.

Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną. Pacjent honda civic 8 gen 2006 2,2 diesel. Zapala sie kontrolka od abs rzadko w czasie pracy ale to tez sie zdarza ale najczesciej nie gasnie po dwukrotnym uruchomieniu silnika np.

Część Z Nich Ma Charakter Wyłącznie Informacyjny Lub Ostrzegawczy, A Część Wskazuje Na Konkretne Usterki.

Problem z abs honda civic 1995 1.6. Witam mam taki problem honda crv iii 2.2 2007rok 180 000 km podczas jazdy zapala się kontrolka silnika i auto wchodzi w tryb awaryjny max. Tak o ile dobrze pamiętam znajduje sie w okolicach rozrządu może coś sie wypięło albo zdechło.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *