New SUV

Dmucha Tylko Ciepłe Powietrze Fiat Ducato

Dmucha Tylko Ciepłe Powietrze Fiat Ducato. Witam, mam peugeota 307 2.0 16 v i problem z dmuchawą, taki że często się zdarza że podczas odpalania auta następuje taki przedmuch dmuchawy na 2 sekundy i przestaje działać i nie reaguje na nic a jeśli przy odpalaniu tego przedmuchu nie ma to wtedy pracuje prawidłowo. To mój pierwszy post tutaj więc na początek chciałbym się przywitać.

Filtr Kabinowy Filtron K1261
Filtr Kabinowy Filtron K1261 from www.abc-filter.pl

Klima i reszta dziala, prosze o pomoc ! Przed wymiana filtra wogle bylo tylko delikatnie cieple.na przewody nagrzewnicy zakupione w sieci motointegrator udzielamy 3 lat gwarancji. Nrf) zdemontowany zespół hvac w którego wnętrzu znajduje się parownik klimatyzacji (fot.

Proszę O Poradę Jak To Naprawić.

Zeszło mi ok 45 minut. Witam, od dwóch dni mam problem z fiat ducato 2008r. Od 5 do 8 cieplo jest juz ledwo wyczuwalne.

Dmucha O Niebo Lepiej Ale Tylko Lekko Cieple Powietrze Przy Ustawieniu 1 Do 4 Na Hi.

Wymienilem filtr kabinowy bo byl strasznie zasyfiony. Ogrzewanie seat ibiza 2002, samo dmucha. Klima i reszta dziala, prosze o pomoc !

Peugeot 307, Dmuchawa Raz Działa A Raz Nie.

Witam, mam peugeota 307 2.0 16 v i problem z dmuchawą, taki że często się zdarza że podczas odpalania auta następuje taki przedmuch dmuchawy na 2 sekundy i przestaje działać i nie reaguje na nic a jeśli przy odpalaniu tego przedmuchu nie ma to wtedy pracuje prawidłowo. W moim ducato 1,9 też właśnie wymieniłem nagrzewnicę. Wszystkie posty 1 dzień 7 dni 2 tygodnie 1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 1 rok sortuj według autor czas postu temat rosnąco malejącow samochodach marki fiat montowane są.

Układ Odpowietrzony, Węże Które Wchodzą I Wychodzą Z Nagrzewnicy Gorące.

Gdy to nie pomoże, należy wymontować dmuchawę i albo wymienić na nową, albo oddać silnik do naprawy. 2.2jtd 100km przebieg 195 000km (100% pewny, auto od nowości w domu). Kabina wejkama w pytaniach i odpowiedziach, czyli koszt, montaż oraz praktyczna eksploatacja.

Wszystko Oki Tylko Niema Ogrzewania W Aucie,Leci Tylko Ciepłe Powietrze.

Przyczyną tego są połamane zatrzaski. Naprawa polega najczęściej na oczyszczeniu i przeszlifowaniu komutatora lub oczyszczeniu szczotkotrzymaczy, w których mogą zawieszać się szczotki. No w końcu dochodzi do tych 80 powiedzmy, ale po jakiś 15km jazdy, z nawiewów leci ciepłe powietrze po niedługim czasie, a wskazówka podczas jazdy prawie się nie wychyla by w końcu pod koniec szybko przesunąć się na połowę podziałki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *