New SUV

Dywaniki Welurowe Honda Civic Viii

Dywaniki Welurowe Honda Civic Viii. Zamawiając otrzymasz cały komplet dywaników welurowych i oryginalny system mocowania, dzięki czemu twoje dywaniki nie będą się już ślizgać. Sprzedajemy tylko dywaniki welurowe, które są idealnie skrojone na miarę i wykonane specjalnie pod twoje zamowienie.

PR02 Dywaniki Gumowe Honda Civic VIII 3i5d. 0611r
PR02 Dywaniki Gumowe Honda Civic VIII 3i5d. 0611r from www.autodywaniki.pl

Gramaturze 850g/m2 spód dywaników jest podgumowany co sprawia że nie przepuszczają wody. Zawiera 23% vat, bez kosztów dostawy. Koszty dostawy cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności kraj wysyłki:

Zamawiając Otrzymasz Cały Komplet Dywaników Welurowych I Oryginalny System Mocowania, Dzięki Czemu Twoje Dywaniki Nie Będą Się Już Ślizgać.

Honda civic viii 8 ufo dywaniki welurowe komplet! Dywaniki dostępne również w innych kolorach: Zawiera 23% vat, bez kosztów dostawy.

Honda Civic Viii Gen (Fd7) Comfort, R18A2, 2011R.

Dywaniki welurowe honda civic viii 4d. Gramaturze 850 g/m 2 spód dywaników jest podgumowany co sprawia że nie przepuszczają. Honda civic viii 8 ufo dywaniki welurowe komplet!

Sprzedajemy Tylko Dywaniki Welurowe, Które Są Idealnie Skrojone Na Miarę I Wykonane Specjalnie Pod Twoje Zamowienie.

Masz pewność, że zakupione dywaniki pasują do honda. Dywaniki welurowe do honda civic generacja: Dywaniki honda civic viii 5d.

Honda Civic Vii Gen (Eu8) Ls, Hatchback 5D, D16V1 2004R.

Zawiera 23% vat, bez kosztów dostawy. Można zakupić dodatkowo komplet stoperów do tylnych dywaników. Dywaniki samochodowe dopasowane do kształtu podłogi danego modelu.

Wybierając Materiał Exclusive, Możesz Wybrać Jedną Z Kilkudziesięciu Kombinacji Kolorystycznych.

Gramaturze 850g/m2 spód dywaników jest podgumowany co sprawia że nie przepuszczają wody. Honda civic viii 5d dywaniki welurowe tanie haft. Składa się z 3 sztuk i zawiera stopery do przednich dywaników.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *