New SUV

Fiat 1.3 Awaria Systemu Kontroli Silnika

Fiat 1.3 Awaria Systemu Kontroli Silnika. Punto ii kupiłem 2 tyg. Fiat doblo 1.3 diesel 2008 zapaliła się kontrolka oleju i teraz nie chce odpalić.

Fiat 500 1.3 Multijet 75km Komora silnika Obsługa i
Fiat 500 1.3 Multijet 75km Komora silnika Obsługa i from www.polaklasa.com

Mam problem z moim puntem 1.2 8v 2002 a mianowicie spawałem rurkę wydechową ,prawie całą wyjąłem kilka razy musiałem. Pojawiła się na stałe we współczesnych samochodach w 2001 roku, kiedy to wprowadzono obowiązkowe układy. I kilkakrotnie pojawiały się błędy:

Silnik W Tym Czasie Zgasł Jeden Raz I Od Razu Zapalił.

Last edited by majkel ; Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie. Awaria systemu kontroli silnika pali się cały czas czy to jest jakaś awaria silnika?

Awaria Systemu Kontroli Silnika Punto Ii 2002 Poj 1.2.

In alphabet 156 1.9 jtd i get a lamp that says: Skoro samochód jeździ, to znaczy, że nic się nie stało. Typowe awarie systemu stabilizacji toru jazdy.

Zapala Mi Sie Kontrolka Eobd Jak Tylko Nacisne Pedal Gazu , Samochod Zaczyna Szarpac , Niechce Przyspieszyc A Nawet Gasnie.

Wczoraj przejechałem ok 90 kilometrów po mieście i okolicach. Pojawiła się na stałe we współczesnych samochodach w 2001 roku, kiedy to wprowadzono obowiązkowe układy. Silnik fiat 1.3 multijet i generacji o mocy 70km produkowany był od 2003 roku, m.

Awaria Systemu Kontroli Silnika Eobd.

Przez pierwsze 30km wszystko było ok. Po drugie pojawiał się w autach około 10 marek, a w tym był stosowany we fiatach, lanciach, alfach romeo, oplach, suzuki, fordach, chevroletach, peugeotach, a nawet. Należy zwrócić się możliwie jak najszybciej do aso marki fiat.

Byłem 2 Razy Na Komp.

Awaria systemu kontroli silnika fiat doblo , co oznaczaja kontrolki fiat panda, awaria systemu kontroli silnika fiat stilo, fiat stilo obd pali sie lampka, eobd p0489 blad, po odłączeniu akumulatora świeci się eobd fiat, przy przyspieszaniu zapala sie. Co oznacza zapalona kontrolka silnika? Fiat panda 1.3 jtd dynamic piwa:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *