New SUV

Fiat 126P Przerwa Na Świecy

Fiat 126P Przerwa Na Świecy. Artykuł fajny nie powiem przedstawiony przez ciebie w culu udowodnienia że masz rację co do zmniejszenia przerwy na świecach. Styczeń 13, 2013, 19:36:20 » przerwa na platynkach odpowiada za czas ładowania cewki więc zostawił bym standardowe wartości.

Fiat 126p dla Tosi wylicytowany za rekordową kwotę! Za ile
Fiat 126p dla Tosi wylicytowany za rekordową kwotę! Za ile from olesnica.naszemiasto.pl

Fiat 126p, gaśnie, nie odpala na ciepłym silniku. Sprawdzałem instalację zdaje się być sprawna,mam już chyba 3 moduły i na żadnym nie chce palić ,na jednym module jest iskra na świecy po przekręceniu. Osłona gumowa świecy zapłonowej fiat 126p silikonowa, osłona świecy zapłonowej fiat 126p wyprodukowana z silikonu odpornego w znacznym stopniu na temperaturę.

Artykuł Fajny Nie Powiem Przedstawiony Przez Ciebie W Culu Udowodnienia Że Masz Rację Co Do Zmniejszenia Przerwy Na Świecach.

Rejestracja pojazdu na „żółte tablice” żółte żarówki przednich świateł; Był fiat 126p, fiat uno, vw jetta , mondeo mk1 A wyczyściliście gaźnik, bo od tego należało zacząć oraz czy zapłon jest dobrze ustawiony, przerwa na platynkach?

Końcówka Swiecy Dluga Fiat 126P.

Mam 3 gaźniki i wszystkie są w bardzo dobrym stanie. Sprawdzałem instalację zdaje się być sprawna,mam już chyba 3 moduły i na żadnym nie chce palić ,na jednym module jest iskra na świecy po przekręceniu. Cena jest ceną za 1 sztukę.

Osłona Gumowa Świecy Zapłonowej Fiat 126P, Osłona Świecy Zapłonowej Fiat 126P Zamiennik Średniej Jakości.

Jesli iskra slaba a swiece nowe to moga byc kable wn, uszkodzony kondensator, zla przerwa na przerywaczu, uszkodzona cewka lub jej. Witam mam problem z moim fiacikiem a dokładnie chodzi o to,że nie ma iskry na świecach wymieniałem już moduł ale na darmo bo to nic nie dało. El, elx, town, happy end;

Do Sprzedania Nowa Nieużywana Końcówka Świecy Ebonitowa Do Samochodów Fiat 126P Produkcji Polskiej.

Jak połączyć dwie cewki z fiat 126p el z jednym przewodem do świecy? Osłona gumowa świecy zapłonowej fiat 126p silikonowa, osłona świecy zapłonowej fiat 126p wyprodukowana z silikonu odpornego w znacznym stopniu na temperaturę. Wygląda na to, że jest cały czas włączone.

Niezmiernie Ważne W Przypadku Świec Jest Ustawienie Przerwy Na Elektrodach Świecy Bo To Właśnie Ona Decyduje O Właściwym Zapłonie Mieszanki, Zalecane Przez Producentów Przerwy Wahają Się W Przedziale Od 0,3 Do 1,3 Mm.

Powiedzcie mi jaka powinna być przerwa na świecy w gp 1,4 8v bo nie mogę nigdzie znaleźć. Moduł zapłonowy do mz/jawa/wsk/fiat 126p itp przez ktoś » 30 gru 2012, o 11:26 mam bezstykowy zapłon na irf840 i zrobiłem kilka modułów na nim, jeden działał na zwarciu minutę, tranzystor się kopcił a mimo wszystko działa już 2 rok! Fiat 126p ( razy dwa ) fiat seicento fiat grande punto jest :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *