New SUV

Filtr Paliwa Kia Ceed 1.6 Crdi Wymiana

Filtr Paliwa Kia Ceed 1.6 Crdi Wymiana. Nie jestem pewien jak to wygląda u ciebie ale u mnie w rio z 2005 roku 1.4 16 v filterek wraz z pompka miesci sie pod tylna kanapa. W kia ceed przed liftem instrukcja serwisowa przewidywała wymianę co 40kkm lub co 2 lata.

FILTR PALIWA KIA CEED SPORTAGE CERATO 1.6 2.0 CRDI
FILTR PALIWA KIA CEED SPORTAGE CERATO 1.6 2.0 CRDI from archiwum.allegro.pl

Nie jestem pewien jak to wygląda u ciebie ale u mnie w rio z 2005 roku 1.4 16 v filterek wraz z pompka miesci sie pod tylna kanapa. Chodziło mi o krótki tutorial dot. Filtr paliwa do ceed iii hatchback.

Wiadomo, Że Można Pojechać I Wymienią Ale Chodzi O To Żeby Móc.

Kia ceed wyposażona była w silniki benzynowe. Ja wymienilem sam filtr i musze przyznac ze od tej pory moj samochodzik ma czasami opory z paleniem lecz nie jest to bardzo uciazliwe. Instrukcja serwisowa przewiduje w kia cee'd po lifcie z silnikiem 1.6 crdi wymianę filtra paliwa co 60kkm lub co 4 lata.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Kia ceed to hit rynkowy, którego premiera odbyła się w 2006 roku, a produkcja z powodzeniem odbywa się do dzisiaj. Jest tam taka okragla przykrywka z kilkoma srubkami. Najlepsze oferty do filtr paliwa do kia cee‘d i hatchback (ed) 1.6 crdi 115 olej napędowy 115 km.

Forum Kia | Kia Rio | Filtr Paliwa Rio 1.6.

Do tych filtrów nikt nie zagląda a mogą. Zalecany okres wymiany części w twoim samochodzie dla kategorii części filtr paliwa: Zalecany okres wymiany części w twoim samochodzie dla kategorii części filtr paliwa:

Chodziło Mi O Krótki Tutorial Dot.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co 30.000 km / text_year. W kia cee'd przed liftem instrukcja serwisowa przewidywała wymianę co 40kkm lub co 2 lata.

Witam, Dziś Pokaże Wam Jak Wymienić Filtr Paliwa W Kia Ceed I 1.6 Crdikontakt:

Gdzie w kia cee'd 1.4 benzynka 109km znajdę filtr paliwa ? Changing the fuel filter on kia ceed 2007 Gdzie go szukać, gdzie on się znajduje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *