New SUV

Gdzie Jest Czujnik Temperatury Suzuki Grand Vitara

Gdzie Jest Czujnik Temperatury Suzuki Grand Vitara. Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Czujnik położenia wału korbowego grand vitara 2.0 td.

SUZUKI GRAND VITARA KATALIZATOR 65JC02 FUTABA 2,0
SUZUKI GRAND VITARA KATALIZATOR 65JC02 FUTABA 2,0 from archiwum.allegro.pl

Witam suzuki po delikatnym rozbiciu po usunięciu błędów nadal świeci kontrolka błędów i pokazuje błąd :usterka czujnika temperatury powietrza zasysanego , po wymianie na inny przepływomierz dalej to samo , obydwa przepływomierze pokazują tą samą temperaturę, więc chyba jednak to nie. Czujnik temperatury płynu chłodzącego grand vitara / sx4. Akurat vitara 8v ma rozrząd bezkolizyjny więc odpalanie na pych i zaciąg niewiele w tym silniku może zaszkodzić.

Układ Elektryczny, Zapłon Części Samochodowe Na Allegro.pl.

Witam suzuki po delikatnym rozbiciu po usunięciu błędów nadal świeci kontrolka błędów i pokazuje błąd :usterka czujnika temperatury powietrza zasysanego , po wymianie na inny przepływomierz dalej to samo , obydwa przepływomierze pokazują tą samą temperaturę, więc chyba jednak to nie. Zelektryzowana klimatyzacja w pojazdach elektrycznych i hybrydowych układy klimatyzacji stosowane są w pojazdach samochodowych od wielu lat. Włączają się za to wentylatory, bo przy czujniku jest o około 20 stopni.

Z Góry Dzięki Za Pomoc

Kup suzuki grand vitara w kategorii czujniki. Suzuki grand vitara 1.9 ddis czujnik temperatury powietrza witam suzuki po delikatnym rozbiciu po usunięciu błędów nadal świeci kontrolka błędów i pokazuje błąd :usterka czujnika temperatury powietrza zasysane. Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

Koszt Wymiany W Serwisie 350.

Problemem okazał się czujnik położenia wałka rozrządu jak wcześniej pisałem czujnik zamówiłem w sklepiku suzuki zgodnie z sugestią samochodzik buja się wyśmienicie ale zaobserwowałem bardzo spadły mi jałowe obroty, zwłaszcza kiedy jest zimny silnik tj. Czujnik położenia wału korbowego grand vitara 2.0 td. Zalecane usługi i harmonogram wymiany.

Marka, Model, Typ Kw Ccm Km Data Produkcji.

Czujnik temperatury płynu chłodzącego grand vitara / sx4. Płyn jest ok silnik się nie przegrzał obstawiam na czujnik temperatury na zimnym też wskaźnik idzie na ful po odłączeniu wtyczki czujnika spada ale silnik pracuje w trybie awaryjnym i trochę kuleje udało mi się zdemontować czujnik jutro zamówię orginalny z aledrogo i zobaczymy co będzie się działo. Suzuki vitara 1.6 8v nie chce palic gdy jest zimna.

Na Początku Zarezerwowane Były Dla Pojazdów Luksusowych, By Obecnie Stanowić Podstawowe.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A na zimno jak kręcisz rozrusznikiem to jest iskra na świecach. Z góry dzięki za pomoc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *