New SUV

Hyundai I30 2007 Czujniki Parkowania Centralka Gdzie Znajde

Hyundai I30 2007 Czujniki Parkowania Centralka Gdzie Znajde. Witam mam chyba jakiąs biedna wersje czujnikow parkowania w mojej bmw e60 2005rok czujniki mam przód i tył ale tylko piszczące czyli bez podglądu na wyświetlaczu jesli chodzi o wyswietlacz to mam professional dodam tez ze na panelu tam gdzie jest kontrola trakcji i. Witamy w dudki 11 jesteśmy największym, profesjonalnym salonem samochodów używanych w polsce.

Montaż Czujników Parkowania Cofania Hyundai I30 | Moja Marka
Montaż Czujników Parkowania Cofania Hyundai I30 | Moja Marka from mojamarka.pl

C1 sw, 1,6 on 115km 2008, optimum Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć, pokazującej montaż czujników parkowania krok po kroku. Mam czujniki cofania (focus ii kombi), centralka umieszczona nad nadkolem, wyświetlacz jest bezprzewodowy i jest na desce.

Sproboj Wlaczyc Co Sie Da I Zobacz Czy Zaskoczy Cos.

Jeden z największych serwisów ogłoszeniowych w polsce, oferujemy części do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz innych. Mamy dla państwa do zaoferowania auto; Mam czujniki cofania (focus ii kombi), centralka umieszczona nad nadkolem, wyświetlacz jest bezprzewodowy i jest na desce.

Dorabianiem Kluczy,Kart,Pilotów Wszystkich Marek Z Immobiliserem I Pilotami Centralnego Zamka, Klucze Domowe, Naprawa Pilotów.

Czujniki możemy pomalować na kolor zderzaka. Czujniki są oczywiście czarne, a centralka jest wpuszczona za tapicerkę w bagażniku i z tamtąd wydaje dzwięki. Brakuje nowych, więc drożeją używane.

15 Listopada 2013 10:37, Aktualizacja:

Tez pewnego dnia nagle padly. Najtańsze zestawy na jeden zderzak (4 czujniki, centralka, brzęczyk lub wskaźnik diodowy) można kupić już za ok. W wielu zestawach znajdziemy szablon, ułatwiający rozmieszczenie czujników.

Sprawdź Opinie Innych Kierowców ⇨ Wygodnie Umów Wizytę W Sprawdzonym Warsztacie ☆ Centralne Zamki Hyundai W Mieście Sosnowiec.

Nowy świat 1, sródmieście, wałbrzych. Nie wiem jaka firma ale na allegro ich troche bylo podobnych. Tylko u nas każda niedziela pracująca !!!

Tak, To Nie Pomyłka, Tyle To Teraz Kosztuje.

Witamy w dudki 11 jesteśmy największym, profesjonalnym salonem samochodów używanych w polsce. Mi w salonie zamontowali czujniki parkowania gratis. Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć, pokazującej montaż czujników parkowania krok po kroku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *