New SUV

Hyundai I30 Akcja Serwisowa Korea

Hyundai I30 Akcja Serwisowa Korea. Problemy z hamulcami i światłami stopu. For tdk & epcos brand.

Używany Hyundai i30 I Korea w natarciu!
Używany Hyundai i30 I Korea w natarciu! from www.auto-swiat.pl

Hyundai i 30 1.6 crdi 81 kw. Hyundai i30 akcja serwisowa dotyczy 5 926 samochodów, wyprodukowanych w korei południowej. Accédez à vos données de conduite, localisez votre véhicule, soyez alerté (e) des besoins d'une intervention technique.

Ponad 3000 Samochodów Marki Hyundai Trafi W Polsce Do Serwisów.

Jeste?my bezpo?rednim importerem cz??ci zamiennych do samochodów marki mazda, hyundai, daewoo, chevrolet, kia zaopatrujemy wielu kooperantów zarówno w polsce jak i za granic?. Když jsem u nového měnil olej po 1500km, tak ani moc černý nebyl, ta druhá náplň byla černa tak během dvou tisíc km a teď, jak už má auto přes 50000km, tak to zčerná ihned. Hyundai i30 ma wadliwy system działania poduszek powietrznych.

To Kolejna Akcja Serwisowa Po Podklejaniu Odbojów Amortyzatorów I Wymianie Wiązki Kabli W Stacyjce !!!!!

Celem jest aktualizacja oprogramowania układu monitorowania ciśnienia w oponach (tpms). W trosce o jakość naszych produktów oraz bezpieczeństwo kierowców i pasażerów przeprowadzamy akcje przywoławcze mające na celu usunięcie potencjalnych nieprawidłowości. W naszym kraju stacje aso ma w sumie odwiedzić 5912 samochodów.

Accédez À Vos Données De Conduite, Localisez Votre Véhicule, Soyez Alerté (E) Des Besoins D'une Intervention Technique.

Okazuje się, że auta mogą stracić wsparcie tych układów, co zwiększa ryzyko wypadku lub. Niektóre hyundaie i30 jeżdżące sprzedane na polskim rynku zostało objętych akcją naprawczą. Z powyższego użytkwonikom samochodu i30 polecam sprawdzić w serwisie hyundai mp czy ich auto nie podlega akcji serwisowej związanej z wymiana kolmny kierowniczej lub jej składowych elementów !!!!!

Sprawdź Czy Twój Samochód Podlega Akcji Przywoławczej Przez Wpisanie Numeru Vin, A Uzyskasz Niezbędne Informacje Oraz Instrukcję Dalszego Postępowania.

Problemy z hamulcami i światłami stopu. Podczas wizyty w serwisie zostanie wykonana stosowna naprawa. Retrouvez les prochaines échéances et intervention), consultez vos contrats de service.

Zakrojona Na Szeroką Skalę Akcja Przywoławcza Ma Się Rozpocząć Pod Koniec Stycznia 2021.

1 (f52), 5 (g30), 5 tour (g31), 7 (g11) i m5 (f90), wyprodukowanych w niemczech, do ładunków generatora gazu czołowych poduszek powietrznych mogła dostać się wilgoć w procesie produkcji generatora. Powodem są problemu z hamulcem postojowymi i włącznikiem lampy „stop". W pierwszym przypadku chodzi o model i30 (prod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *