New SUV

Ile Płynu Chłodniczego Kia Cee'd

Ile Płynu Chłodniczego Kia Cee'd. Samodzielna wymiana płyny do chłodnicy jest stosunkowo łatwa. Przede wszystkim ilość płynu chłodniczego zależy od pojemności silnika, choć nie zawsze.

KIA Cee'd SW motorisation 1.6 CRDI110 2012 Occasion à
KIA Cee'd SW motorisation 1.6 CRDI110 2012 Occasion à from occasion.largus.fr

Czesciauto24.pl zapewnia kia cee'd zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego wysokiej jakości w najbardziej atrakcyjnych cenach. C3 hb, 1,4 pb 100km 2020, m classic 15 lut 2009 10:59 mi tez ubylo po paru tygodniach od zakupu, dolewka 0,1l i od kilku miesiecy poziom sie nie zmienil. Samodzielna wymiana płynu do chłodnic.

Przede Wszystkim Ilość Płynu Chłodniczego Zależy Od Pojemności Silnika, Choć Nie Zawsze.

Samodzielna wymiana płynu do chłodnic. Witam,jestem szczęśliwym posiadaczem kia cee'd z 2007r 1,6 122km benz + gaz przebieg 92,000km i nie mogę uporać się z problemem ubywającego płynu chłodniczego.ubywa ok pół stanu ze zbiorniczka pomiędzy max a min na 1000 km.do chwili obecnej zostało wykonane: U mnie też ubywa płynu i nie ma żadnego wycieku.

Jeżeli Zachodzi Potrzeba Częstego Uzupełniania Płynu Chłodzącego, Należy Skontaktować Się Z Autoryzowanym Sprzedawcą Kia W Celu Skontrolowania Układu Chłodzenia.

Po wlaniu nowego też zmieściło się 5. Naczytałem się na necie, że można zapowietrzyć sobie przepływ, żeby po spuszczeniu płynu przelać 10 l wody destylowanej zanim zaleję nowym. Ile płynu chłodniczego mieści się w układzie chłodzenia?

Zależy To Od Lokalizacji Rozrządu Czy Też Samego Ustawienia Silnika.

Do informacji dodam, że kijanka jest z silnikiem 2.0 dohc. Silnik 3 tys po remoncie, wszystko szczelne. Na pewno gdzieś przy chłodnicy chodzi mi ogólnie krok po kroku jak mam się do tego zabrać ?

Ogromna Różnica Między G11 I G12 Nie Polega Na Kolorze, Ale W Kluczowym Składzie:

Temperatura zawsze na tym samym poziomie. _____ jeśli jakoś ci pomogłem, postaw piwo Co ile kilometrów wymienić olej w kia cee'd 1.6 crdi.

Kiedy Wymienić Olej W Kia Cee'd 1.6 Crdi.

Ja u siebie po wylaniu miałem 5l. Samodzielna wymiana płyny do chłodnicy jest stosunkowo łatwa. Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies, które są zapisywane na.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *