New SUV

Instrukcja Instalacji Haka Subaru Outback

Instrukcja Instalacji Haka Subaru Outback. Znalazłem tylko wersje us i skróconą instrukcję obsługi outback 2007 po polsku W przypadku wiązki uniwersalnej, jej podłączenie przebiega bardziej inwazyjnie.

Hak holowniczy Thule HAK HOLOWNICZY SUBARU LEGACY OUTBACK
Hak holowniczy Thule HAK HOLOWNICZY SUBARU LEGACY OUTBACK from www.ceneo.pl

Instrukcja obsługi jeep grand cherokee (2008) (1) napisz opinię. W paczce znajduje się szczegółowa instrukcja, by każdy mógł przeprowadzić samodzielny montaż haka holowniczego w swoim subaru outback. Hjólafestingar, þyngri tengivagna, hjólhýsi (þarfnast mögulega aukahluti fyrir rafkerfið), dráttarbíla.

Po Instalacji Niezbędna Jest Rejestracja I Wbicie Haka Holowniczego Do Dowodu.

Dokładny opis funkcjonowania kontrolek zawarty jest w „instrukcji obsługi legacy & outback.•. Homologacja europejska haka znajduje się na tabliczce znamionowej. Hak holowniczy subaru outback [(bs)] 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, wypinany pionowo.

Zazwyczaj 14 Dni, Maksymalnie 60 Dni Lub Całkowity Zwrot Kosztów Shipping Cost:

Instrukcja użytkownika subaru legacy 1998 podaje podstawowe informacje na temat tego modelu. W przygotowane przez subaru gniazda na wyjściu instalacji, wpinamy wtyczki zakupionej wiązki dedykowanej. [pobierz plik pdf, 252kb] • kolory:

Instrukcja Obsługi Jeep Grand Cherokee (2008) (1) Napisz Opinię.

W przypadku wiązki uniwersalnej, jej podłączenie przebiega bardziej inwazyjnie. Kup teraz hak holowniczy wypinany kula haka zakładana od tyłu do swojego subaru outback. Wybierz odpowiednią wiązkę korzystając z sekcji dobierz wiązkę elektryczną do haka.

[Pobierz Plik Pdf, 156Kb] • Cennik Samochodów:

Instalacja elektryczna w subaru outback została przygotowana do wpięcia wiązki dedykowanej haka su49e. Pasujące także do haka holowniczego w twoim subaru outback. Samochody instrukcje obsługi 16 maj 2010 19:32 odpowiedzi:

Kupowanie Przez Ovoko.pl Pomoże Ci Zaoszczędzić Pieniądze, Ponieważ Ceny Części Lampa Przednia Dla Subaru Outback (Bt) Zaczynają Się Już Od 600 €.

Podcięcie zderzaka w subaru outback musi być wykonane, jednak jest ono podyktowane konstrukcją auta (wielkość i kształt podcięcia można sprawdzić w pliku pdf z zakładki do pobrania). W komplecie przy haku jest szczegółowa instrukcja montażu, najczęściej obrazkowa. Podcięcie zderzaka w subaru outback musi być wykonane, jednak jest ono podyktowane konstrukcją auta (wielkość i kształt podcięcia można sprawdzić w pliku pdf z zakładki do pobrania).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *