New SUV

Jak Sprawdzic Egr Volvo V50

Jak Sprawdzic Egr Volvo V50. Všechny časy jsou v utc+01:00; Všechny časy jsou v utc+01:00 po výměně egr ventilu:

VOLVO V50 2.0D LIFT CHŁODNICA SPALIN ZAWÓR EGR Kryspin
VOLVO V50 2.0D LIFT CHŁODNICA SPALIN ZAWÓR EGR Kryspin from kryspinauto.pl

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Meni je bilo zadosti in sem šel brat veliko tujih volvo forumov (slovenski je bil takrat offline) in ugotovil, da je problem egr prisoten pri večini 2004/05 s40/v50 2.0d in da gre za to, da se naberejo na njem saje in motorček, ki ventil odpira ni dovolj močan, da bi ga lahko odpiral ko se nabere veliko saj, za zapiranje ventila pa skrbi. This car have alrady dpf off.

Všechny Časy Jsou V Utc+01:00 Po Výměně Egr Ventilu:

Hi, need egr and dpf off. Wszystko działa poza lecz nie wiem: This is a short video showing how to disassemble and egr valve in 2.0 diesel engine in volvo v50 '2007.

4 Roky 9 Měsíců Bydliště:

Można zatem zaobserwować ucieczkę płynu chłodzącego, jak również spaliny w układzie chłodzenia. Witam.w moim v50 2,0d mam odpiętą wtyczkę od zaworu egr, ponieważ zatkał się,silnik pracuje bezproblemowo.mam pytanie czy takie rozwiązanie nie zaszkodzi z czasem silnikowi,katalizatorowi ,filtra pdf nie posiadam,czy to nie zemścisię z czasem.proszę o odpowiedź.pozdrawiam. Zdravím všechny, už jsem tu toto téma jednou otevřel, ale můj problém stále přetrvává.

Dafit906 Location Offline Junior Member Reputation:

Zdravím všechny, začala mi před nedávnem svítit kontrolka motoru + výstražný trojúhelníček a na diag se zjistilo, že je to egr + auto šlo do nouzáku a nešlo vytočit nad 3tisíce. Po výměně egru to vypadalo dobře, zhasli kontrolky a na diag. Mateusz45619 location offline junior member reputation:

Volvo V50 Need Egr + Dtcoff Info:

C30 / s40 / v40 / v50. Egr off volvo v50 1.6d 2006 příspěvek od pavlosherman » 14 kvě 2020 08:06 respektive mi na tom nezáleží jen jestli to nemá další vliv na něco. Sehnal jsem použitý egr s

Showing Whats Involved In Removing And Replacing The Egr Valve And How To Free It From Sticking.

In this episode we trace and repair a fault with the egr system. Volvo v50 egr + dpf off. This car have alrady dpf off.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *