New SUV

Jak Uzupełnić Płyn Do Chłodnic Nissan P11

Jak Uzupełnić Płyn Do Chłodnic Nissan P11. Często te ostatnie po sezonie zimowym nie wyglądają najlepiej, dlatego jeszcze przed nastaniem prawdziwie ciepłych dni, warto sprawdzić stan płynu chłodniczego i. Z tego co mi wiadomo to płyny są mieszalne tylko nie polecają a tak w ogóle to polecam prestona żółty płyn jest do wszystkich chłodnic.śmigam na nim już parę latek i nie narzekam a co do borygo i petrygo nie polecam a w szczególności do aluminiowych chłodnic no i płyn jak spuszczasz z auta to powinien wszystek zlecieć.

OSŁONA PANEL MASKOWNICA NISSAN PRIMERA P11 CZĘŚCI
OSŁONA PANEL MASKOWNICA NISSAN PRIMERA P11 CZĘŚCI from czesci.az.pl

Nic więc dziwnego, że pojawia się pytanie, czy ich barwa ma znaczenie. Płyn chłodniczy, krążący w układzie, wymienia temperaturę między silnikiem i chłodnicą. Podstawowe zadanie płynu do chłodnic to ochrona układu chłodzenia silnika spalinowego przed korozją oraz odprowadzanie ciepła gdy temperatura w układzie przekroczy 100°c.

2.Co Będzie / Oprócz Większych Kosztów / Jak Wleje Nierozcieńczony.

Z tego co mi wiadomo to płyny są mieszalne tylko nie polecają a tak w ogóle to polecam prestona żółty płyn jest do wszystkich chłodnic.śmigam na nim już parę latek i nie narzekam a co do borygo i petrygo nie polecam a w szczególności do aluminiowych chłodnic no i płyn jak spuszczasz z auta to powinien wszystek zlecieć. Często te ostatnie po sezonie zimowym nie wyglądają najlepiej, dlatego jeszcze przed nastaniem prawdziwie ciepłych dni, warto sprawdzić stan płynu chłodniczego i. Zdania na ten temat są podzielone.

Tylko Płyn O Odpowiednich Parametrach Ma Zdolność Przenoszenia Temperatury.

Płyn chłodniczy do nissana produkuje firma shell i dostępny jest jako glikol: Wymianę cieczy chłodzącej przeprowadzamy w nissanie primera p10/p11 co 60 000 km. 40 zł za 5 l.

Szykuję Sie Do Wymiany Ww.

Płyn chłodniczy do nissan w sklepie iparts.pl największa oferta części samochodowych w internecie. Płyn do chłodnic samochodowych to jeden z najważniejszych płynów eksploatacyjnych. W poradniku tym pokażemy jak samemu dokonać wymiany w nissanie primera p10/p11.

Nie Każdy Płyn Można Mieszać Z Innymi.może Się Zdarzyć,Że Wymieszanie Płynu Spowoduje,Że Taka Mieszanka Zrobi Się Żrąca Dla Przewodów Gumowych Lub Chłodnicy.na Każdym Płynie Do Chłodnicy Powinno Pisać,Czy Można Ten Płyn Mieszać Z Innymi,Ewentualnie Jest Informacja Z Jakimi Płynami Mieszać Nie Można.problemem Może Się Okazać Jak Nie Wiemy,Jaki.

Dopóki mowa o zapotrzebowaniu na niewielką ilość płynu, ciężko mówić o. Stosowanie zbyt skoncentrowanego płynu do chłodnic obniża jego zdolność do chłodzenia silnika oraz może być przyczyną uszkodzeń pompy wody. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Dodam,Że Nie Zależy Mi Na Oszczędnościach 40 Zł Ale Na Jakości Tego.

Dlatego nie zaleca się mieszania ich ze sobą , chyba że w awaryjnej sytuacji, gdy nie jest możliwe niezwłoczne pozyskanie płynu chłodniczego tej samej generacji. Teoretycznie powinien być tego samego rodzaju i koloru. Porównaj zobacz opis części >.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *