New SUV

Kia 1.6Crdi Dymi Na Czarno Przy Odpaleniu

Kia 1.6Crdi Dymi Na Czarno Przy Odpaleniu. Filtr cząstek stałych systematycznie wyłapuje sadzę, ale ma też określoną pojemność: W efekcie nadanie im koloru może świadczyć o usterce jednostki napędowej.

O Czym Świadczy Dymienie Diesla Podczas Przyspieszania? - Blog Bestdrive
O Czym Świadczy Dymienie Diesla Podczas Przyspieszania? – Blog Bestdrive from blog.bestdrive.pl

Kilometrów, samochód po wciśnięciu pedału gazu mocno kopci na. Przy nadmiernym nagromadzeniu cząsteczek zacznie się zapychać, a jego wydajność spadnie.jeśli auto zaczyna kopcić na czarno, ilość skumulowanej sadzy najprawdopodobniej przekracza 200 mg/nm3, natomiast gdy codziennej jeździe towarzyszy. W środę odpaliłem ją za drugim kręceniem rozrusznika, w piątek za czwartym.

Mam Problem Z Moją Kią Carens Iii (2.0 Crdi, 140Km) Wyjechałem Nią W Trasę Na Weekend Majowy, Pod Warszawą Zauważyłem, Że Auto Straciło Moc I Bardzo Dymi Na Czarno.

Witam posiadam kia venga 1,6crdi 128km u mnie spalanie zmierzone na dystansie 615km od tankowania do tankowania 4,3l na 100km poważnie udało mi się takie osiągnąć według komputera 4,8l jazda z prędkością 100,110km/h na tempomacie.przy większych prędkościach wyraźnie większe tak jak u ciebie i wyższe,z rana jak zimno też puści jasnego'bąka'.poza tym. Do tego zaczęła nieźle dymić na czarno, zwłaszcza przy nadepnięciu pedału gazu. Kilometrów, samochód po wciśnięciu pedału gazu mocno kopci na.

Witam Pomocy Skoda Oktavia 2 20L Tdi 140Km Przy Ruszaniu Z Jedynki Dymi Na Czarno

Berlingo 1.6 hdi dymi na biało, bierze olej. Dziś sytuacja jest nieco inna. [c1] 1.6crdi (90km) dymi na czarno po regeneracji turbiny.

Coraz Niższy Stan Oleju Na Bagnecie, Dymienie Z Rury Wydechowej, Zapalająca Się Kontrolka Poziomu Lub Ciśnienia Oleju.przyczyna Jeśli Na Silniku Nie Ma Widocznych Śladów Wycieków, To Ubytki Oleju Przekraczające 1 Litr Na 1000 Km Mogą Świadczyć O Usterce Uszczelniaczy Zaworowych (Wariant Optymistyczny), Turbosprężarki Lub O.

Przy czym oczywiście ubywa oleju. Z rury pluje wodą nie olejem. Ostatnio edytowane przez magik ;

Witam Posiadam Samochód Kia Ceed Z Silnikiem 1.6 Crdi Problem Polega Na Tym Że Kopci Na Niebiesko Ale Nie Cały Czas ,Rano Odpalam I Jest Idealnie Ani Dymka Silnik Równo Pracuje Gdy Przejadę Około 3 Km Staję Na Światłach To Kopci Dość Mocno Na Lekko Niebieski Kolor Gdy Zjadę Na Pobocze Pochodzi Chwile Na Wolnych Obrotach Dymek Znika Gdy Go Przegazuje I Trzymam Na.

Przy podaniu gazu, auto obficie kopci na czarno. Jeśli nasz silnik produkuje zbyt dużo dymu, jest to powód do niepokoju. Co może być przyczyną tego odpowiedzi (0)

Odpowiedzi (0) Hyundai I30, 2008R:

Jednak po odpaleniu delikatnie kopci na biało, przy dodawaniu gazu na biegu jałowym lub normalnej jedzie dymi strasznie. Witam czy po wymianie filtra paliwa trzeba odpowietrzyć układ? Wszechobecne filtry cząstek stałych sprawiają, że spaliny powinny być bezbarwne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *