New SUV

Kia Carens 3 Opinie Użytkowników

Kia Carens 3 Opinie Użytkowników. Ludzie nie wiedzą że taki samochód w ogóle istnieje na polskim rynku na szkoda. Sob 30 sty 2021, 21:35 chester2812:

Kia Carens 3 1.7 CRDI SatNav Eurekar
Kia Carens 3 1.7 CRDI SatNav Eurekar from www.eurekar.co.uk

Wyciszenie dość dobre przy większej prędkości ok 100 i więcej. Duży bagażnik, generalnie bezawaryjny, bardzo dobrze się prowadzi. 27 użytkowników oceniło kia carens.

Zebraliśmy Dane O Ponad 1,481,989 Słów Kluczowych.

Wto 22 gru 2020, 12:11 motous: Ludzie nie wiedzą że taki samochód w ogóle istnieje na polskim rynku na szkoda. Iii generacja carensa to rzadki widok na polskich drogach, co jednak nie oznacza wcale, że samochód nie jest godny polecenia.

Pozycja Za Kierownicą Nie Budzi Zastrzeżeń, A Pasażerowie Drugiego Rzędu Siedzeń Mają Wystarczająco Dużo Miejsca.

Porady, problemy techniczne tutaj dyskutujemy na tematy techniczne związane z kia carens. Napisz co myślisz o tym samochodzie. Tak jak poprzednicy auto cieszy się opinią bezawaryjnego, nieco lepiej wygląda dostęp do części zamiennych.

Średnia Ocena Marki Na Podstawie Opinii ».

Carens pokazuje, że można lepiej. Testy oraz wrażenia kierowców na temat poszczególnych wersji modelu kia carens. Tak jak poprzednicy auto cieszy się opinią bezawaryjnego, nieco lepiej wygląda dostęp do części zamiennych.

Napisz Co Myślisz O Tym Samochodzie.

Wprawdzie trzeba przyznać, że auto jest raczej niepozorne z wyglądu i szybko znika w tłumie kompaktowych vanów, jednak ma inne, o wiele bardziej przekonujące zalety. Duży bagażnik, generalnie bezawaryjny, bardzo dobrze się prowadzi. Użytkownik stan ocenił swój model na 5.00.

Większość Przebiegu W Trasie Ale Od Dwóch Lat Głównie Po Mieście I Spokojnie Daje Radę.dwa Razy W Miesiącu Trasa Ok 100Km Załatwia Sprawę Przepalenia Silnika.

Kierowcy szczegółowo opisują doświadczenia, które zdobyli podczas eksploatacji tego samochodu. Użytkowników publikowanych w dziale ». Samochód typowo dla rodziny dużo miejsca w każdym rzędzie nawet w wersji 7 osobowej (przy rozłożonych mniejszy bagażnik).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *