New SUV

Kia Carnival 2000 2.9 Td Ile Płynu Chłodniczego

Kia Carnival 2000 2.9 Td Ile Płynu Chłodniczego. Produkowany od 1999 do 2002 roku. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit.

Kia / Carnival / 2.9 TD / LS / ŞAHİN OTOMOTİV'DEN 2000 KİA
Kia / Carnival / 2.9 TD / LS / ŞAHİN OTOMOTİV'DEN 2000 KİA from www.sahibinden.com

Ja spuszczałem płyn rozłączając na opaskach przewody te, które idą na tył do ogrzewania. Jeżdżę sam, auto prawie puste. Super kia carnival 2.7 v6 b/g automat 7 miejsc.

Obrotów, Ciężko Nawet Ruszyć Z Pierwszego Biegu, Dodatkowo Kopci Na Czarno.

O ile dobrze pamiętam to mostkujesz, włączasz zapłon, naciskasz dwa razy lock na pilocie, później znów dwa razy lock, wyciągasz kluczyk ze stacyjki, wyciągasz zworkę z gniazda i tyle. Witam, mam problem z samochodem. Śrubokręt pomiędzy gumową, a metalową rurkę i płyn sobie powolutku spływa.

A Gdy Przekręcam Kluczyk To Wentylator Od Chłodnicy.

Kia carnival 2,9 crdi wyrzuca mi wode z obiegu , ze zbiorniczka wyrównawczego. Objawy są takie, że samochód zupełnie nie ma mocy, nie czuć załączania turbiny w okolicach 2 tys. Ja spuszczałem płyn rozłączając na opaskach przewody te, które idą na tył do ogrzewania.

Dowiedz Się, Ile Miejsca Jest Wewnątrz I Jak Pojemny Jest Bagażnik.

Jeżdżę sam, auto prawie puste. Kia carnival ii z silnikiem 2.9 crdi 2003 r.prod. W trakcie jazdy auto zgasł i nie chcę już w ogóle odpalić.

Po Zsunięciu Opaski Wkładasz Ostrożnie Np.

Produkowany od 1999 do 2002 roku. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Super kia carnival 2.7 v6 b/g automat 7 miejsc.

Dizel Satılık Kia Carnival 2.9 Td Fiyatları Ve Araba Modellerinin En Güncel Ilanları Türkiye'nin En Büyük Otomobil Pazarı Sahibinden.com'da!

Maksymalny moment obrotowy 331 nm przy. Prawie odpala ale nie chcę wejść na obroty i oczywiście odpal na blaka. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *