New SUV

Klima Mazda 5 Raz Dziala Raz Nie

Klima Mazda 5 Raz Dziala Raz Nie. Mam podobny problem, klima w mojej omedze 96 2.0 16v chodzi jak jej sie podoba,raz dziala raz nie, niedawno byla nabita i chodzila dobrze, czasami wlacza sie sie po przejechani 30 km na 5min, a czasami wlacza sie odrazu,nie wiem z czym to jest zwiazane, sprawdzalem czy zimny,czy cieply silnik, oraz na dziurach, gdyby np byla jakas wtyczka luzna. Komputer podnosi obroty, ale kompresor ani drgnie.

Volkswagen Sharan 1.9 TDI ! Klima ! Elektryka ! 7 miejsc
Volkswagen Sharan 1.9 TDI ! Klima ! Elektryka ! 7 miejsc from sprzedajemy.pl

Od czego tak może być? Orzewanie samochodowe nie jest układem skomplikowanym, ale jego naprawy bywają czasochłonne. Przerabiał to już ktoś ?

Po Obsłudze Klimatyzacji Tzn Po Odessaniu Czynnika Przez Stacje I Nabiciu Nowego 500G Klima Nie Chce Ruszyć.

Nie dziala radio i podswietlenie panela radia. Przez amigoss » 26 lis 2017 20:53. Proszę o wszelkie wskazówki dotyczące przyczyny tej usterki.

Wentylator Się Włączał, Ale Chłodzenie Następowało Raz Po 5 Minutach, Innym Razem Po Godzinie.

Klima raz działa a raz nie. Is 250 2013 klima raz dziala raz nie! Wcześniej raz się załączała raz nie.

Wie Ktoś W Czym Może.

Niestety nie wiem co jest. Czy kompresor mam kupic z 3.6 czy bylo kilka rodzajow i. Przycisk podgrzewania tylnej szyby działa cały czas.

W Warsztacie Okazało Sie Że Jest Nieszczelność Na Jednym Z Przewodów Klimatyzacji, Jest Dziura Na Łączeniu (Tak Twierdzi Mechanik) Na Łączeniu Dwóch Materiałów I Nie Da Rady Pospawać (W Załączniku Jest Zdjecie Ze Strzałką).

Klimatyzacja raz dziala, raz nie. Mazda 6 2,0 diesel klima po obsłudze przestała działać. Witam państwa, od jakiegoś tygodnia mam problem z klimatyzacją, mianowicie gdy odpalam samochów klimatyzacja raz się załączy, a raz nie, nie ma żadnej reakcji, odmrażanie tylenj szyby jest ale nie ma żadnego nawiewu.

Auto Jest Z 97 Więc Może To Być Wszystko.

Od czego tak może być? Tzreba zrobić porządek z klimą. Crafter kombi taxi na targach w kolonii volkswagen samochody użytkowe zaprezentował po raz pierwszy craftera kombi jako taksówkę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *