New SUV

Klimatyzacja Mazda 6 Odprowadzenie Skroplin

Klimatyzacja Mazda 6 Odprowadzenie Skroplin. Ale samochod to mazda 626 gw 2001r. Cztery tygodnie temu podkusiło mnie, aby odgrzybić i wymienić filtr w klimatyzacji.klimatyzacja wcześniej działała normalnie.przerobiłem wszystkie instrukcje i porady w tym temacie i uznałem,że nie jest to takie trudne.

Mazda 6 2008r, 1.8 B, 120KM, klimatyzacja 9887251617
Mazda 6 2008r, 1.8 B, 120KM, klimatyzacja 9887251617 from archiwum.allegro.pl

Bardzo sprawnie odpowiada na większość wiadomości. Forum sckp używa plików cookie w celu m.in. Panel klimatyzacji mazda 6 iii gj ogrz.

Mazda 6 2.0 Citd Sprężarka Klimatyzacji Pompa.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w konfiguracji twojej przeglądarki. Wymontowałem schowek pasażera, wyjąłem stary filtr (był. Bo rozumiem, że w zimie jeżeli odwrócimy obieg to tak.

Dzis Zauwazylem Ze Po Prawej Stronie (Stojac Od Przodu), Za Kolem Przednim Kapie Mi Woda/Cos Co Przypomina Wode, W Kazdym Badz Razie Nie Olej).

Nie ma to większego znaczenia ale jeśli masz mały spadek to z drugiej strony ściany należy na rurce zrobić kont i jeszcze skierować ją w dół. 24 maja 2015, o 17:36. Panel klimatyzacji mazda 6 iii gj ogrz.

05:20, 18 Września 2021 Id:

Sprzedający na otomoto od 2018 Mam pytanie na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi więc bardzo proszę was o pomoc. Witam wszystkich z góry przepraszam za wszelkie nieprawidłowości ale jestem po raz pierwszy użytkownikiem takiego forum temat mam taki, dwa razy byłem swoim autem w odstępstwie dwóch tygodni na odgrzybianiu klimatyzacji, problem polega na tym że po takich zabiegach jak jonizacja trwała ok 1 godziny pod samochodem powinna być struga wody a tu nic, po.

Dzisiaj Po Dłuższej Jeździe (Oczywiście Z Włączoną Klimą) Moja Małżonka Stwierdziła Że Podłoga Po Jej Stronie Jest Wilgotna.

Wężyk powinien być pod prawym progiem w okolicy przedniego koła. Po zamontowaniu wszystkich klimatyzatorów na parterze przyszła pora na instalację odprowadzenia skroplin.w tym odcinku dowiecie się dla czego na t. Na zewnątrz umieściłbym naczynie na nieco niższej wysokości i już z naczynia zewnętrznego woda mogłaby sobie spływać swobodnie.

Ale W Lato Jak Chłodzę Pomieszczenie To.

Cinek203 powinienes miec plakietke na masce od spodu ile wchodzi w uklad. Cztery tygodnie temu podkusiło mnie, aby odgrzybić i wymienić filtr w klimatyzacji.klimatyzacja wcześniej działała normalnie.przerobiłem wszystkie instrukcje i porady w tym temacie i uznałem,że nie jest to takie trudne. Wymysliłem sobie odprowadzanie skroplin z parownika rurką do góry, ale bez użycia pompki, na zasadzie naczyń połączonych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *