New SUV

Mazda 6 Klimatyzacja Nie Działa

Mazda 6 Klimatyzacja Nie Działa. Przez elukaes » 04 paź 2013 14:40. No i w końcu w ubiegłym roku postanowiłem nabić klimatyzację, ponieważ wiedziałem, że po takim czasie musi być pusta.

Nie działa klimatyzacja
Nie działa klimatyzacja from www.mazdaspeed.pl

Dzień dobry, wczoraj przy temp. Opony dostosować ciśnienie w oponach do wartości zgodnych ze specyfikacją. Nie dawno kupiłem mazde 6 z 2005 roku 1,8 i od początku nie działała mi klima.

Mazda 6 Gy 2.0 Citd 143 Km 2007.

Autoryzowany salon volkswagen / serwis skoda ul. Na początku zarezerwowane były dla pojazdów luksusowych, by obecnie stanowić podstawowe wyposażenie nawet. 23 760 € netto (21% vat) 13.

Witam Zrobiło Się Ciepło I Pora Włączyć Klimę A Tu Niespodzianka Nie Działa Ostatni Przegląd Miała W Wrześniu I Było Ok Ale Zauważyłem Że Nie Załańcza Się Nie Słychać Jak Kompresor Pracuje

Otóż u mnie też nie działa klimatyzacja auto kupiłem 4 lata temu, klima nie działała a, że początkowo miałem inne wydatki więc się nią nie interesowałem. Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie. Przyszedł czas jakieś 3/4 tyg temu na zajecie się problemem, wymiana filtra, sprawdzenie i nabicie klimy do pełna ( weszło 470g czynnika) ozonowanie 40 minut.

No I W Końcu W Ubiegłym Roku Postanowiłem Nabić Klimatyzację, Ponieważ Wiedziałem, Że Po Takim Czasie Musi Być Pusta.

Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. Wymiana bezpieczników w kabinie po lewej stronie samochodu jeżeli instalacja elektryczna nie działa, sprawdź najpierw bezpieczniki w kabinie, po lewej stronie samochodu. Nie daj się nabrać na dobijanie klimy marcin łobodziński • dawno temu • 6 komentarzy.

Mazda 3 Pojemność 1560 Diesel Rok 2006.

Sprawdź, dlaczego tak się dzieje, co może się zepsuć i jakie błędy popełniają nawet. Przez elukaes » 04 paź 2013 14:40. Mazda 6 gy 1.8 2007r.

(Klimatyzacja Automatyczna) Pokrętło Ustawiania Temperatury Dla Układu Klimatyzacji Jest Ustawione W Położeniu Innym Niż Maksymalne Chłodzenie (A/C On).

Zbyt niskie ciśnienie w ogumieniu powoduje przegrzewanie i możliwe uszkodzenie opon. Mazda 5 klimatyzacja nie działa. Widok wnętrza, nadwozia i identyfikacja wyposażenia twojej mazdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *