New SUV

Mazda Cx 5 Pierwszy Przegląd

Mazda Cx 5 Pierwszy Przegląd. Samochody typu suv mazdy charakteryzują się bardzo smukłą sylwetką i płynnie poprowadzoną. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo.

Mazda CX5 diesel Discontinued or can you still buy them
Mazda CX5 diesel Discontinued or can you still buy them from www.carsguide.com.au

Tak szeroki zakres zapewni ci bezproblemową jazdę, niezawodność oraz bezpieczeństwo. 2014 126 861 km benzyna suv. Serwisowany w aso (przegląd ważny do marca 2022 r.) benzyna 2l, skrzynia manualna (6 biegów).

No I Nie Będzie Niespodzianki.

Autorka z rozrzewnieniem wspominała swoją mazdę 626 w kolorze morskim. Poznaj pełen zakres przeglądu oraz zamów obsługę serwisową w autoryzowanym serwisie mazdy. Firma wywodzi się z małej firmy toyo kogyo co.

Pierwszy Właściciel, Kupiony W Polskim Salonie.

2014 126 861 km benzyna suv. Oleju wykonany przy przebiegu 38727km w 12.2021r. Serwisowany w aso (przegląd ważny do marca 2022 r.) benzyna 2l, skrzynia manualna (6 biegów).

Tak Szeroki Zakres Zapewni Ci Bezproblemową Jazdę, Niezawodność Oraz Bezpieczeństwo.

Poza tym, jeśli chodzi o. Jej rozstaw osi to 270,0 cm.bazowa pojemność bagażnika wynosi 506 litrów, a. Profesjonalny przegląd serwisowy samochodów marki mazda.

Auto Regularnie Serwisowane A Autoryzowanej Stacji Mazdy.

Średnie spalanie 7,2 l/100km, 168 km. Lub od 1237 pln /mc oblicz ». I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że 626 była pojazdem niebudzącym kompletnie żadnych emocji.

Samochód Pochodzi Od Pierwszego Właściciela.

Samochody typu suv mazdy charakteryzują się bardzo smukłą sylwetką i płynnie poprowadzoną. Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. Te też trudno dostrzec na pierwszy rzut oka, ale po chwili można się zorientować, że reflektory zyskały nowy układ elementów świetlnych, inaczej wypełniony jest przedni wlot powietrza, a zderzak zyskał nowy kształt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *