New SUV

Migająca Kontrolka Poduszki Powietrznej Nissan

Migająca Kontrolka Poduszki Powietrznej Nissan. Wiem ze czeka mnie wizyta u mechanika i podpięcie pod komputer ale może wcześniej dowiem s. Ostatnio zepsuł mi się przedni pas bezpieczeństwa od strony kierowcy, przestał się wciągać.

Zwyżka Nissan Cela TP24 Piszczy/awaria/ co to jest?
Zwyżka Nissan Cela TP24 Piszczy/awaria/ co to jest? from www.elektroda.pl

Mam pytanie odnośnie migającej kontrolki poduszki powietrznej jaka może być przyczyna? Przyczyną jest rozłączenie jednej z wtyczek znajdujących się pod fotelami, do których zostały przypisane poszczególne poduszki powietrzne. Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii.

Czytałem Inne Posty Ale Nie Ma Tam Opisanego Mojego Problemu.

Migająca kontrolka poduszki powietrznej bardzo irytuje. Czerwona kontrolka, przypominająca koło kierownicy, oznacza awarię układu wspomagania.z taką usterką również powinniśmy od razu przerwać jazdę. U mnie w almerze n16 1.5 benzyna z 2000 ni z gruchy ni z pietruchy zaswieciła sie kontrolka airbag i swieci juz od ok tygodnia ale nie mruga tylko cały czas sw.

Migająca Kontrolka Poduszki Powietrznej B1081 Napinacz Pasów.

Wiem ze czeka mnie wizyta u mechanika i podpięcie pod komputer ale może wcześniej dowiem s. Jednak może świecić się na zielono (system jest sprawny) lub na czerwono (doszło do awarii systemu). Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Przez Justus25 » 28 Cze 2010, 08:20.

Czerwone kontrolki trochę na wyrost, to te w kształcie człowieka z pasem i z symbolem poduszki powietrznej.w przypadku pierwszej chodzi o to, że któryś z pasażerów auta nie zapiął pasa bezpieczeństwa — nie. Gdy dojechalam z punktu a do punktu b i zgasilam moja almerke n16 a za kilka minut chcialam jechac do sklepu i znow odpalilam, kontrolka znow zaczela mrugac. Witam, od pewnego czasu zaczeła mi mrugać kontrolka poduszki.

Mam Pytanie Odnośnie Migającej Kontrolki Poduszki Powietrznej Jaka Może Być Przyczyna?

Kontrolka air bag zapala się na 7 sek. W takiej sytuacji trzeba poznać tego przyczynę. Czekamy dzielnie i uwaga gaśnie aby mrugać i wtedy (to jest ta 1 sekunda jak tylko zgaśnie z trybu 7 sek) 2.

Może Zbieg Okoliczności, Ale Stało Się To Po Umyciu.

U mnie było to samo. Należy jednak pamiętać, że w ten sposób narażamy również nas i naszych pasażerów na niebezpieczeństwo, gdyż w wyniku wypadku poduszki powietrzne mogą nie zadziałać we właściwy sposób. Po przekręceniu kluczyka na desce rozdzielczej zapala się wiele różnego rodzaju kontrolek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *