New SUV

Mitsubishi Colt Dane Techniczne Spalanie

Mitsubishi Colt Dane Techniczne Spalanie. Od 165 km/h do 180 km/h. Sprzedawano go również jako mitsubishi mirage.

Mitsubishi Colt dane techniczne, spalanie, opinie, cena
Mitsubishi Colt dane techniczne, spalanie, opinie, cena from autokult.pl

Samochód osobowy koncernu mitsubishi motors. Był odmianą hatchback modelu lancer. Najmniejszy silnik miał 1,1 l i moc 75 km oraz moment obrotowy 100 nm.

Po Raz Pierwszy Auto Piątej Generacji Zostało Zaprezentowane Na Salonie Samochodowym We Frankfurcie Nad Menem W 1995 Roku.

Sprzedawano go również jako mitsubishi mirage. Ostatnia szósta generacja była natomiast zaliczana do segmentu b. 7,0 litra/100 km w cyklu miejskim, 4,6 litra/100 km w cyklu pozamiejskim i 5,5 litra/100 km w cyklu mieszanym.

Znajdziesz Wszystkie Informacje O Tym Samochodzie Na Jednej Stronie.

Mitsubishi colt zadebiutował w 1962 roku, a w europie pojawił się w 1978 r. Obecnie jest zaliczany do segmentu b. Wybierz typ nadwozia samochodu, który cię interesuje.

Poznaj Opinie Innych Użytkowników Tego Auta.

Większy, 1,3 l rozwijał moc 95 km oraz moment obrotowy 125 nm. Zamienniki jeśli są to też zwykle droższe 1.1 dohc (75km) 1.3 mivec (95km) 1.5 mivec.

Warto Nadmienić, Że Mitsubishi Colt Posiada Od 2 Do 5 Drzwi, Od 4 Do 5 Siedzeń A Bagażnik Ma Maksymalną Pojemność Wynoszącą Od 460 Do 1070 Litrów.

Na polskim rynku najnowszy mitsubishi colt pojawił się we. Wycofano też model czt i zastąpiono go wersją ralliart. Sprzedawano go również jako mitsubishi mirage.

Poniżej Parametry Z Kilku Ostatnich Jazd:

Samochód dostępny jest z silnikami: Mitsubishi colt z powodzeniem mógłby zostać mikrovanem, ale do tego potrzebowałby większego bagażnika. Spalanie miasto 6.6l średnie 5.2l trasa 4.9l opinia:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *