New SUV

Naprawa Tylnej Wycieraczki Bmw E39

Naprawa Tylnej Wycieraczki Bmw E39. Witam , mam taki problem z moja bmka , mianowicie nie działają mi wycieraczki.chodzi o to ze: Tylna wycieraczka nie działa, e39 touring e39 tylna wycieraczka nie działa, e39 touring.

Silnik tylnej wycieraczki BMW E39 Touring 8361640 Lubin
Silnik tylnej wycieraczki BMW E39 Touring 8361640 Lubin from sprzedajemy.pl

Ale w końcu udało się ją naprawić, okazało się iż płytka sterująca przy syilniczku była wszystkiemu winna, a spaliła się z powodu zacierającej się wycieraczki. Manetka nie podaje napięcia na pompkę lecz sygnał na moduł. Pewnego dnia włączyła się z opóźnieniem później już w ogóle.o dziwo kiedy pchnę wajchę dalej i włączam spryskiwacz tylnej szyby wycieraczka działa od razu.

Wydaje Mi Się Że Prawa Storna Się Lekko Nagrzewa, A Od Lewej Storny Nie Widać Efekt Wcale.

Dzięki za poradę , sprawdzę , chodź woda powinna odparować , chodź zbizalaja się niskie temp , a przyczyna wycieraczek był przekaźnik brązowy , dolny styk pykał , a górny nie , jak dotknąłem czymś go załączyłem to działały wycieraczki. Tylna wycieraczka nie działa, e39 touring e39 tylna wycieraczka nie działa, e39 touring. Wycieraczka nie działa nawet nie słychać że.

Uszkodzenie Ogrzewania Foteli Nie Ma Związku Z Wyżej Wymienionymi Elementami, Ale Może Być To Też Usterka Związana Z Instalacją Elektryczną W Pana Samochodzie.

Sprawdź kable ponieważ pompka jest z przodu a moduł z tyły ilove bmw. Filmik poglądowy pokazujący naprawę wycieraczki. Naprawa wycieraczki tylnej szyby e46/e60.

35,80 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Demontaż osłonki, wystarczy podważyć z jednej lub z drugiej strony (patrz strzałki) 2. Tylna wycieraczka bmw e39 kombi kategorie filtry 0. Pewnego dnia włączyła się z opóźnieniem później już w ogóle.o dziwo kiedy pchnę wajchę dalej i włączam spryskiwacz tylnej szyby wycieraczka działa od razu.

Ale W Końcu Udało Się Ją Naprawić, Okazało Się Iż Płytka Sterująca Przy Syilniczku Była Wszystkiemu Winna, A Spaliła Się Z Powodu Zacierającej Się Wycieraczki.

Awaria tylnej wycieraczki i radia może być powiązana z uszkodzeniem wiązki przewodów, które idą do tylnej klapy. Witam , mam taki problem z moja bmka , mianowicie nie działają mi wycieraczki.chodzi o to ze: Postawienie trafnej diagnozy wymaga wizyty w serwisie.

Okazało Się Że Ogrzewanie Jednak Działa, Tylko Jakby Nieco Słabiej.

To wskazywałoby że nie chodzi o. Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Chciałem wymienić płyn do spryskiwaczy na zimowy manetka do spryskiwaczy wypsikałem do zapalenia sie kontrolki i w ten czas przestały działac wycieraczki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *