New SUV

Opel Corsa Żółta Kontrolka Samochód Z Kluczem

Opel Corsa Żółta Kontrolka Samochód Z Kluczem

Opel Corsa Żółta Kontrolka Samochód Z Kluczem. Skrzynia mi strasznie szarpie przy zmianie biwegu z 2na 3 przy cieplym silniku. Witam mam signum 3.0 cdti automat świeci mi sie ta kontrolka z kluczem na srodku i trace moc przy predkosci 110km/h.

Opel Corsa Żółta Kontrolka Samochód Z Kluczem
Opel Corsa AUTOMAT Hamburg Hanki Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

8) żółta kontrolka i spadek mocy ». > diagnostyka wykazała sporadyczny błąd czujnika pedału gazu. U mnie dzisiaj pojawiła się również na wyświetlaczu kontrolka samochód z kluczykiem.

( Opel Corsa ) Pali Sie Kontrolka Samochod Z Kluczykiem Witam!

Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami. Trza zajrzeć w pobliże pedału i prześledzić drogę kabli, podociskać złączki na początek. Opel corsa c 1,2 z 2001roku.

Obroty Czasami Są Stabilne Na Poziomie Ok 800 Obr/Min Czasami Silnik Jakby Się Dławił Do Ok 400 Obr/Min I Wracał Na 800 Ale Nie Gaśnie.

Podejrzewam ze to świeca ale bez zczytania błędów to tylko przypuszczenia. Dodatkową oznaką są odczuwalne szarpnięcia. Mechanik powiedział że to chodzi o olej i filtry co i tak miałem wymienić.

Na Szczęście Nie Zawsze Kontrolka Check Engine Musi Oznaczać Poważną.

Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie. > wykasowali błędy, a kontrolka nadal się pali. Dziś po wymianie oleju i filtrów wciąż kontrolka się.

W Oplach Często Pojawia Się Ta Druga Kontrolka, Która Najczęściej Oznacza Rozkodowany Kluczyk.

Kontrolka samochód z kluczem pojawia się przeważnie w dwóch sytuacjach: Świecąca kontrolka żółtego samochodu z kluczem świecąca kontrolka żółtego samochodu z kluczem. 6) kontrolki na desce rozdzielczej ».

Witam, Mam Problem Z Moim Oplem Corsa C 1.2 16V Z 2001 Roku.

8) żółta kontrolka i spadek mocy ». 5) kontrolki i ich zachowanie ». Oraz mam jeszcze jeden problem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *