New SUV

Samochud Niema Mocy Volkswagen Golf

Samochud Niema Mocy Volkswagen Golf

Samochud Niema Mocy Volkswagen Golf. Wcześniej było słychać przy zmianie biegów turbinę teraz jest ciszą. A więc tak jedziesz sobie jak by nicpełna kultura a on tzn silnik zaczyna szarpaćtracić moc obroty falują nie reaguje na pedał gazustrzela gdzieś w kolektor i tak przez.

Samochud Niema Mocy Volkswagen Golf
2016 Volkswagen Golf Samochód osobowy Troostwijk from www.troostwijkauctions.com

Pią 02 kwi 2010, 11:01. Witam mam taki oto problem:jadę sobie samochodem zatrzymałem się na światłach i gdy zacząłem ruszać to samochód nie miał siły jechać(jakoś powoli dojechałem do garażu, samochód działa tzn. Może sprawdź map sensor, najlepiej podmień lub wejdź w bloki pomiarowe i zobacz co pokazuje, sprawdzić wiązkę.

Na Zapłonie Powinno Być Ciśnienie Atmosferyczne, Zobacz Czy Czasem Nie Pokazuje Tych 2.2 Na Postoju.

Ostatnio moj samochod nie moze przekroczyc 140 km/h. Problem polega na tym, ze jadac pod gore samochod znacznie slabnie. Zrzeszamy gwnie fanw modelu vw golf v a take jetty, golfa plus i innych aut z grupy vag rozwiń/zwiń nawigacje 0.

Są To Bardzo Popularne Samochody Zarówno Pod Względem Formy, Jak I Funkcjonalności.

Posiadam vw golfa v 1,9 tdi i mam problem. Volkswagen golf 5 zadebiutował na rynku w 2003 roku. Witam moj samochod to vw golf iv 1.4 16v (axp).

Golf Iv 1.4 16V Brak Mocy Max 140 Km/H.

Volkswagen golf vs gti golf i gti to dwa modele hatchback marki volkswagen. Witam ostatnio mój golf stracił moc. Jeśli pojawi się żółte światło ostrzegawcze, upewnij się, że twój pojazd został zbadany przez technika serwisowego volkswagena tak szybko, jak to możliwe.

Druga Sprawa Że W Trakcie Jazdy Daje Gazu, Nagle Czuję Że Samochód Nie Idzie I Wtedy Kopci Na Czarno A Po Chwili Znów Idzie.

Da się jechać ale bardzo powoli), biegi wszystkie wchodzą samochód odpala się bez problemu, co to może być? Na ekranie widzę, że taksówkarz ma już baterie naładowane w 85 proc., mam więc nadzieję, że zaraz przyjdzie po auto i zwolni kabel. Czy to ona odpowiada za brak mocy i czy bez turbiny samochód może jeździć ?

Sprzęgło Czy Skrzynia Biegów Nawala, Pomocy,.

Da się nim jeździć ale przy zmianie biegów rozpędza się strasznie topornie. Kupilem go kilka dni temu, od razu zostal zmieniony rozrzad. (tak te których nie ma) samochód odzyskuje moc znów na jakieś 5km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *