New SUV

Sprzedam Samochód Subaru Impreza 2007R Wrocław

Sprzedam Samochód Subaru Impreza 2007R Wrocław. Założony napęd z przełożeniem 4.44 oraz szperą w tylnym moście. Założony napęd z przełożeniem 4.44 oraz szperą w tylnym moście.

Subaru Impreza 2.0 benzyna 4x4 automat prywatnie Warszawa
Subaru Impreza 2.0 benzyna 4×4 automat prywatnie Warszawa from sprzedajemy.pl

Wszystkie naprawy robione na bieżąco, nie wymaga wkładu finansowego. Skorzystaj z naszego serwisu i poszukaj samochodu subaru do kupienia w swojej okolicy. Subaru impreza 2.0i xv (150km) 4×4, i właściciel, serwis aso, xenon, gwarancja!

Subaru Impreza To Samochód Osobowy Zaliczany Do Grona Pojazdów Klasy Kompaktowej.

Kultowe auto marki subaru ze swojego miasta można znaleźć na naszej stronie. Auto jest w dobrym stanie mechanicznym , po remoncie silnika ok 25tyś km temu. 27 ogłoszeń subaru impreza | następcą subaru leone, który był pierwszym masowo produkowanym samochodem z napędem na cztery koła jest subaru impreza.

Zaoszczędź Do 25% Twój Niezależny Doradca I Ekspert.

Samochód posiada instalację gazową firmy prins. Sprzedam subaru forester 2,0 benzyna. Subaru impreza 2.0i xv (150km) 4×4, i właściciel, serwis aso, xenon, gwarancja!

Założony Napęd Z Przełożeniem 4.44 Oraz Szperą W Tylnym Moście.

Założony napęd z przełożeniem 4.44 oraz szperą w tylnym moście. Auto jest w dobrym stanie mechanicznym , po remoncie silnika ok 25tyś km temu. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp.

Oznacza To, Że Opisywane Auto Jest Pojazdem Posiadającym Dość Zwartą Konstrukcję, Pomimo Której Możliwe Jest Względnie Komfortowe I Bezpieczne Przewożenie Kierowcy, A Także 4 Pasażerów.

Skorzystaj z naszego serwisu i poszukaj samochodu subaru do kupienia w swojej okolicy. Subaru impreza 2.0 150 km. Z o.o., podmioty powiązane i.

Samochód Posiada Instalację Gazową Firmy Prins.

80 sprawdzonych i sklasyfikowanych ofert używanych subaru impreza od autouncle: Witam mam na sprzedaż samochód marki subaru, model forester.silnik 2.0s turbo,. Subaru impreza gt/wrx 218km track day, kjs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *