New SUV

Stuki W Silniku Subaru Impreza

Stuki W Silniku Subaru Impreza. Pytania i problemy techniczne związane z subaru. Panowie rano po odpaleniu silnika coś strasznie stuka po stronie kierowcy.

2006 Used Subaru Impreza Sedan 2.5 WRX STi w/Gold Wheels
2006 Used Subaru Impreza Sedan 2.5 WRX STi w/Gold Wheels from www.aluxuryautos.com

Na sprzedaż opel corsa 1.3cdti z 2008r. Wiem, bo mam taki, kupiony w salonie, w kraju. Auto w bardzo fajnym stanie technicznym jak i wizualnym ( oczywiście posiada normalne ślady użytkowania ) silnik jak i skrzynia biegów chodza bardzo fajnie, skrzynia 6.

Stuki W Silniku Impreza Stuki W Silniku Impreza.

Witam!!!dzisiaj bylem z kolega ogladac etz 251. Auto w bardzo fajnym stanie technicznym jak i wizualnym ( oczywiście posiada normalne ślady użytkowania ) silnik jak i skrzynia biegów chodza bardzo fajnie, skrzynia 6. Dalsza część oględzin po ściągnięciu miski olejowej i krótki wywód na ten temat.

Pytania I Problemy Techniczne Związane Z Subaru.

Od razu zaznaczam, że dwumasa jest nowiutka i sprzęgło też. Modele z 2006r biorą olej, na 1000 km potrafią spalić 1 litr oleju. Dźwięk towarzyszy mi od dłuższego czasu.

Panewka To By Waliła Przy Dodawaniu Gazu A Tu Jest Cisza, I Tak Samo Napierdziela Jak Jes.

Coś stuka w silniku po odpaleniu. Brak opiłków w oleju i filtrze. Po zagrzaniu silnika stukot jest prawie nie.

Jak Dodaje Gazu To Cichnie A Po Odpuszczeniu Gazu Jak Schodzi Z Obrotoow To Znowu Napierdala Co To Moze Być ;??

Turbo wykluczam bo ja remontowałem.stukot nie slabnie ani nie jest coraz glosniejszy jest caly czas na cieplym i zimnym silniku.auto ma przejechane25000 mil.jest po wymianie wszystkich oleji oraz kompletnego sprzegla oprucz kola zamachowego i lozyska w nim. Subaru impreza delikatne stukanie przy zimnym silniku witam. Na sprzedaż opel corsa 1.3cdti z 2008r.

Ostatnio Przy Okazji Zimy Zauważyłem Że Przy Dodawaniu Gazu Na Zimnym Silniku Słychać Delikatny Stukot.

Silnik subaru 2.0 d podsumowanie. Sytuacja ma miejsce od odpalenia do prawie całkowitego rozgrzania silnika. Autocentrum.pl posiada największą bazę raportów spalania w polsce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *